Tema: Sesta kuca
View Single Post

Old 17-10-2014, 14:13  
Deina D
Obično gatalo

Deina D's Avatar

Deina D je offline
Registrovan: Oct 2014
Deina D je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku
Prvo inkonjukciju nemoj da fermaš ni 2% Drugo, Mesec ti se sasvim lepo postavljen, ovaj kvatrat koji je po kretenskim astro.com orbisima ne postoji tako da ti nije ugrožen od ni jedne planete. Dispozicijom ide u konjukciju sa Marsem što mislim da nije toliko strašno. Što se natala tiče, mislim da si generalno zdrava osoba. Obzirom da je Riba znak koji maštari možda samo umisliš da si bolesna, mada je to pre odlika jedne druge pozicije Meseca al dobro.
Jedini aspekt koji bi mogao da ti pravi problem sa reproduktivnim organima jeste Venera u Konjukciji sa Plutonom, pa još u osmoj kući. S druge strane Venera je u svom sedištu a Pluton se nije pokazao kao posebno jak u vazdušnim znacima tako da opet je diskutabilno koliko tu ima razloga za brigu.
Hvala na objasnjenju...iskreno ja sam sve vreme mislila da mi je Mo ugrozen a ne znam zasto ali bas mi je bitno da on nije ugrozen, sve sam mislila da mi je on najslabija tacka u natalu, nekako sam preosetljiva, preosecajna....i sada mi sve nekako izgleda llepse..Alea mi je objasnila Sa koji me je plasio i koji sada gledam ipak kao nekog zastitnika i kao nekog ko me gura napred ne da mi da stojim u mesti, a ti si mi razjasnio ovo sa mojim Mo kojeg sam uvek zalila a sada vidim da mu je bas dobro tu gde je....odjednom mi je moj natal bas lep...:-)
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement