Tema: Sesta kuca
View Single Post

Old 13-10-2014, 23:53  
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno

Ja bas upisala pravni faks,genijalno mi je tamo i nadam se bijegu iz zdravstva,uh.Citam tekst,interesantan je Hm,mozda nece biti podredjeni nego pacijenti.Zube imam sve zdrave,nikad nisam imala karijes,cak ni na mlijecnim zubima,ali sam zato u 12.godina pala i slomila jedinicu i zahvaljujuci mojoj zubarici (ona je meni najbolji zubar na svijetu <3 ) zub je spasila i napravila nadomjestak na njega ,da se ni ne kuzi dok ne kazem da pola tog zuba nije moje.Nakon nekih godina pocela sam osjecati trnce kroz zub dok jedem,i trazila sam da im izvadi zivac,jer da je zivac odumro moglo je doci do nekroze i onda bi to zakompliciralo cijelu pricu.Sad imam lijepi novi zub ahahahahaha.Sklona sam upalama,temperaturi bas i ne.Rijetko je imam i cak i onda nije nesto visoka,vise granicno povisena.Odmalena sam imala brojne upale grla (cesto gnojne),bronhitise,jednom i upalu plucne ovojnice,gastritisi,zelucani refluks,iritabilna crijeva,pubertetske migrene... i da ne nastavljam,jos ce ispasti da sam hipohondar (nisam majke mi) za sve sam nasla rjesenje,osim za onu tupu bol u zglobovima kad mijenja vrijeme (nemam reumu,to je posljedica prometne kad sam mala bila) .Danas,da kucnem,nemam nikakvih problema - zeludac sam sanirala cajevima i maslinovim uljem (nataste),crijeva probioticima,migrene su prestale same od sebe,a upalama sam i dalje sklona pa se pazim (ne idem vani prekratke majice ni bez potkosulje,ne spavam bosa,itd.) .Upale jajnika sam imala par puta,nastojim ojacati imunitet.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement