View Single Post

Old 25-09-2014, 16:57  
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

ja nisam neki strucnjak za solare ali posto draga cesarica uvek izadje u susret,da dam svoj skromni doprinos
sol Asc na Me,nat vl 7 i 9k meni vuce na nekog tipa koji ne mora nuzno da bude povezan sa inostranstvom vec i sa drugim gradom (meni je obicno naglasena 9k davala tipove iz drugih gradova),sto mi potvrdjuje i sol Ve kao vladarka Asc koja je na natVe koja je vl5k,a posto vlada i Mc-om,sto rece max,mozda bude sef ili neki potencijalni sef Ve samo u terminu,al opet bolje i to nego da je u losem dostojanstvu ili bez istog,pa jos u lavu u 11k zajedno sa Ju,mislim da ces se relativno dobro osecati,mozda ces imati vise samopouzdanja,prosirices krug prijatelja a mozda ces biti i onako malo lavovski gorda i nadmena ne dopada mi se Mo u padu,pa ma kako ljudima spolja izgledala jako,iznutra ces se boriti sa samom sobom (a i solSo ti je u 12k)...moguce da ces zbog ovog stelijuma u 2k na nat Ma vl.4 raditi kao konj i trositi dosta na kucu i porodicu...moguce da ce se onaj bivsi kog si pominjala,opet motati i pokusavati,ali meni nesto vise vuce da ce se pojaviti neko preko posla ko ima veze sa drugim gradom ili inostranstvom...
profekcija pocinje na polovini lava u kome ti imas svasta nesto,tako da bi trebalo da pratis i So i Ve,pa i ovog Ju,a od polovine godine i Me kad predje u devicu...krajem godine i profAsc staje na Ve,pa ce biti zanimljivo da l' ce sta da se desi...po profekcijama si verovatno trebala prethodne godine,u prvoj polovini biti usmerena na partnerstvo,mozda i opsednuta istim,a u drugoj polovini rasciscavala i sama sa sobom i sa tim tipom;sad bi trebalo to ciscenje da zavrsis i da se okrenes nekoj simbolici 9 kuce....
i naravno,prati ovaj Ve povratak (znas vec,po teoriji,Ve prelazi 45 stepeni za godinu dana,do sledeceg povratka,pa kad naidje na planetu ili ugao,sol ili nat,trebalo bi da da dogadjaj...ne znam da l' je to u proslosti radilo kod tebe)
to bi bilo onako s' brda s' dola,posto ja nisam sa solarima bas na "ti" puno srece ti zelim (i da budes dobra sama sa sobom,posto mi device smo vazda psihodelicne)
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement