View Single Post

Old 25-09-2014, 11:26  
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Ljudi, hvala.

Iako je Mo u padu, bolji mi je nego proslogodisnji u Raku, ta emotivnost, preosetljivost, zelja za trudnocom, za brakom su me mesecima (tj ceo solar) drzali u agoniji sa bivsim. Prosto sam bila nesposobna na funkcionisem na racionalnom nivou + mi je on sam bio vl Asc u 12 kuci 0 Ju koji je sve to uvecao, napravio ekspanziju zelja, primarno zelju za njim.

Sad je Asc u Vagi, koji potvrdjuje potrebu za zajednistvom ali vl sol Asc je Ve u povratku, u Lavu, tako da ovaj put idem primarno glavom. Ne menja se mnogo toga u nacinu funkcionisanja, sredjivanje, mackanje, preterani izdaci sto se kupovine tice su kod mene konstantni. Kretanje isto. Prosli sol je vl Asc bio u 12 polju a imala sam izuzetno aktivnu godinu ali dva meseca zbog operacije i raskida sam bila malo pasivnija pa je simbolika verovatno ispucana na taj nacin.

Trosim mnogo. Primetim da mi pare samo klize iz ruku od starta solara. Sa nece biti bas velikodusan kao ni promenljivi Mo, Ma koji sankcionise ali Sa Ma udruzeni su ipak jedna jaka energija tako da ne brinem, resenja nekako sama iskrsavaju.

Da posmatram kartu udate zene rekla bih ovo je godina razvoda, mada kod mene nista nije iskljuceno pa ni da se ekspeditivno udam i jos brze razvedem. Sam start je poceo lose, ja sam konacno odgovorila na njegove pozive, imali smo zestoku svadju oko neke price koja je po njemu cista fikcija, on je bio jako pazljiv i tolerantan, kovao me u zvezde i izrazavao zelju za nastavkom komunikacije iako ja znam, i on to zna, da se vidja sa nekom. Kako je moj prag tolerancije 0 rekla sam mu stvarno svasta i mislim da je ovo sada definitivna tacka na moju tragediju. Opet me ta retrogradnost muci i polozaj vl sedme o Sa koji terorise prosloscu, i jeste Max u pravu, ali drugo polje pada na jedanaesto i moze da donese krajnju promenu sistema vrednosti u emotivnom smislu i smislu potreba jer ipak je ovde ovaj bedni Mo u padu u opticaju i manifestacija mora biti na planu veza. Mozda to bude neki ozenjen lik i seksualna afera, sve je pozeljnije od povratka na staro.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement