View Single Post

Old 25-09-2014, 10:49  
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by cesarica VIdi Poruku
http://i57.tinypic.com/28utg1s.gif

Godina povratka i Ve i Ma, naravno, kao i u natalnom aspektu, i sada obrazuju 90 sto mi donosi ili borbenu ili ekstra dinamicnu godinu.
Ve mi se dopada, deli znak sa Ju i uskoro ih ocekuje i konjukcija. Do sada je moj vl Asc radio minoran posao u mom slucaju ali kako mu je prethodnica na jos jednu licnu planetu vec aktivirana (180 Mo), ocekujem desavanja.

Ono sto me brine su interakcija 8 i 5 i 11 i 8 kuce, izgleda mi kao nezeljena trudnoca ili zalostan ishod iste. Drugo, vl sol pete mi je R Ur u sedmom a sol sedme Ma o nat Ma, 0Sa, Mo. Kako sam ja pre par dana jednom jezivom i dugom svadjom okoncala svoju bivsu tragediju, ne znam ko bi od bivsih mogao da se povampiri i napravi mi haos jer ovde su neophodni konstantni radovi na odnosu i balans emocija i razuma da bi stvari funkcionisale.

To mi je primarno, ako nekom nesto zapadne za oko, ok .
Iako imaš Venerin povraćak mislim da ti to neće doneti ''povampirivanje'' stare veze, isto tako mislim da onaj stelijum u Škorpiji neće da se odnosi na to obzirom da je udrugoj kući.
Prvi put vidim kartu gde su i Venera i Mars na natalnim, veoma interesantno. U svakom slučaju Venerin povratak uvek donosi događaje koji su u skladu sa prirodom u kojoj ova planetica deluje, naravno ako sediš kući i kuckaš sa nama na forumu nema ništa od toga. Srećom po tebe tu je ovaj povratak Marsa (pa još u Škorpiji) koji će ti da dati dovoljno energije da se mrdneš
Pošto je ovo solarpa u njemu glavnu reč ima Sunce, ono je u 12oj kući, mislim da ćeš se posvetiti malo analizi svoje psihe i nekih stvari koje si činila nesvesno (ili svesno).

Imao sam sličnu postavku planeta kao ti pre koju godinu, isto mi je bilo SO u 12oj ali sam imao venerin povratak u solarnoj prvoj a natalnoj desetoj, dok mi je povratak marsa došao u toku godine. Mogu slobodno da kažem da mi je to bila možda i najlepša godina u životu. Započeo sam nebrojeno novih prijateljstva, jako lepih, obnovio neka stara, spanđao se s devojkom s kojom sam i dalje u vezi, bio na stotinu mesta, doterao liniju ... Ma, videćeš, biće ti super godina, nemoj ništa da se brineš
Advertisement