View Single Post

Old 27-08-2014, 22:12  
azraela
Obično gatalo

azraela je offline
Registrovan: Aug 2012
azraela je na dobrom putu
Standardno

po imsiragicu se za moje godiste oduzima dal 31 ili 35 minuta od tih 19 44. usaglasite se.

a mesec mi je u sedmoj, a ne u sestoj...neptun je u sestoj, pogresne dijagnoze, sto je tacno. ja dok dodjem do dijagnoze mnogo vode protece, srecom pa mi ne trebaju cesto. mars na vrhu 6 to su te temperature, mada ga hladi sextil sa saturnom. tako da ja temperature nemam, godinama, a onda se desi 42.

sad gledam sunce vladar 3 (saobracaj) u kvadratu sa mesecom, u padu u vagi. ovo za reanimacije bih pre pripisala plutonu. od tri operacije, na dve sam se probudila u sred operacije, od te dve jedna je bila kada sam imala 11 godina, hocu reci dete. na trecoj sam se probudila na samom kraju, previjao me je i sama ustala sa operacionog stola i sela. neptun je u vezi sa anestezijom, medjutim koliko ja kontam on bi dao da se anestezija tesko podnosi, a ja podnosim odlicno i injekcije, dok od lekova me drmnu zeludac i creva, tako da oralno nista ne pijem. dakle anestezije se plasim ko djavo od krsta, zbog tih budjenja...mozda tu uticaj ima konjukcija merkura i urana, neka vrsta hiperaktivnosti mozga.

ja stavrno nisma cesto bolesna, ali kada me drmne to su povrede.

inace primetila sam da se povredjujem tako da dijagnoza ne moze da se uspostavi na rendgenu ili uv, nego svi mi nesto traze magnetne rezonance...cak ni skener, samo magnetna.

Last edited by azraela; 27-08-2014 at 22:25..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement