View Single Post

Old 09-08-2014, 17:18  
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

[QUOTE=vaga13;465444][QUOTE=selena;42700]

NEPTUN U 6 KUĆI-donosi nam čudne bolovei pojave,nepoznate infekcije,nejasne medicinske nalaze i opću slabost,nesvjesticu i nesanicu.Životne navike su nevjerojatno podložne promjenama, a psiha je oslbljena do mjere psihičkog oboljevanja.Naši suradnici podmeću nam svoj posao,a mi neznamo gdje početi a gdje stati.Ovaj neptun upozorava da je zdravlje i stil života osobe ono što ga može upropastiti i ono što ga umjesto u jasnoću vedrine,odnosi u maglu.
Quote:

Jako nejasna, obmanjiva, maglovita, a opet misticna planeta koja je meni stvorila korz teznje ka nekim ostvarenjima ogromno razocarenje cije posledice snosim i danas.
Ako se tome pridoda da mi je u polju posla i konjukciji sa mesecom, onda je pravo cudo kako nisam otkrio neku vrstu tople vode, postao prorok sa TV ekrana, neki uposljenik koji je svima ekscentrican, cudan ili lice iz crne hronike sa naslovom "obesio se sam za radijator".

I meni je Mo0Neptun u 6. kući. Neptun vladar 10. - pa vjerovatno pogrešan utisak ostavljam na svoju okolinu, radnu.
Može dati trovanje hranom na poslu od neke žene - Mo. Kolege ili stranke - nervni bolesnici.
Treba izbjegavati poroke i ne pretjerivati sa hranom. Voditi računa o zdravlju. Ovo su i netačne, pogrešne ljekarske dijagnoze. Zato ja ne vjerujem ljekarima. Imam averziju, mada i neka loša iskustva, pa sve s razlogom.
Moguć rad u ludnici, na psihijatriji, humanitarni rad, rad sa ljekovima, pomaganje drugima cijeli život ili neko umjetničko zanimanje.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement