View Single Post

Old 12-07-2014, 20:35  
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by makim23 VIdi Poruku
Gde ste našle moju slabu tačku. 8 kuća u sinastriji. Uvek padam na tipove u kojim moj stelijim upada u njihovu 8 kucu.

Do sada dva primera (i jedina) kada sam zapravo stvarno volela. Obojica su bili Jarcevi u podznaku, gde im moje So, Mo, Ve, Ma i Me upadaju u 8 kucu.

Ono sto mogu da kazem, pogotovo za ovog drugog (dodatno jos njegov Ma 0 moj Mo u 8) jeste intenzivna privalčnost i osecaj pripadanja od momenta od kada sam ga ugledala. On je stalno bio u fazonu da me zagrli i uvek je govorio "Ovo je samo moje". Sa sexualne strane izueztno jake strasti i mnoogo dobre intime i sexa. Međutim, slažem se za "smrt" duše (Mo) kada se nađe u 8k. Naime posle toliko strasti dolaze i svadje, da bi na kraju prekinuli za svagda svaki kontakt, sada već 2 godine.

Za svo ovo vreme, taj moj Mo je tražio takav intenzitet osećanja i ljubavi i pripadnosti i "stapanja" sa drugom osobom, ali na žalost nakon njega niko nije naišao. Moj Mo se polako ponovo budi iz te kome, ali ostaje mu negde duboko zapisan intenzitet svega vezano za tu osobu i sinastriju u kojoj dominira nakrcana njegova 8 kuca.

Dakle 8 kuća = intenzivno u svakom smislu
Kod mene slična situacija,moj Mo u njegovoj 8k. na njegovoj Ve,skupa sa Jmč koji je egzaktno na vrhu 8k..
Intenzitet osjećaja i strasti nenormalan,al je također došlo do identičnog kraja kao i tebi,svađa i prekid kontakta zauvijek.
Kao što kažeš,nakon pokušavanja s drugima,što vrijeme više prolazi gubim nadu da će naići još jedan takav. Stalno se nekako "vraćam" njemu.
I to "samo si moja" je bilo na repertoaru svaki dan.
Ima nešto u toj 8. kući
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement