View Single Post

Old 02-03-2014, 16:43  
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by milicica21 VIdi Poruku
hvala na odgovoru

zanimljive su i uporedne...ima poklapanja osa, kod tebe ic i asc odnosa, pa zelja za porodicom..kod njega So i Mo na dsc natalne karte, definitvno teznja ka braku...dodatno Ma karte je na tvom asc, a tu je i njegov natalni Ma... i dodatno tvoja 5. kuca izlazi na dsc karte, sto sam i ja imala...i kod tebe Ju vladar 7. kuce, a Ur vladar 7. kuce susreta i oni u konjukciji...a kod njega vladar 7. kuce Ma koji dolazi na Ma u karti susreta i na tvoj samim tim asc...pa je taj Ma i pokrenuo sve to...to sa daljilnom mi je bas super, i to Ju u tvojoj karti lepo opisuje(So0Ju ponovo nesto na daljinu plus u ribama, pa isto to neko cekanje, i 11. kuca kao daljina, kuca vodolije)...kao i njegov Ma u blizancima u 9. kuci , koji je isto dopisivanje na daljinu bas mi je mocno kad vidim ovakva poklapanja i lepo od tebe da si nam dala da vidimo kako izgleda uspesno upoznavanje

mada i ovo Ma0Sa kod tebe u 7. kuci je onda isto donelo samo cekanje...sto je super, jer obicno je ovo kao jako los aspekt za brak mada posto je strelac, onda je to ponovo samo daljina ocigledno
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement