View Single Post

Old 01-10-2013, 09:04  
vanjchika
Obično gatalo

vanjchika's Avatar

vanjchika je offline
Registrovan: Jun 2012
vanjchika je na dobrom putu
Standardno

Hm, ja bih rekla da možda odaješ neki utisak misterioznosti. Puna ti je 12 kuća. Možda imaš čudan odnos sa ocem ili možda je na neki način odsutan iz tvog života. Mislim, skoro sve osobe koje znam sa So u 12 kući ili su odrasle bez oca ili imaju jako slabu komunikaciju. Rekla bih da si optimista, ali nekako više voliš da si pripremljena za sve moguće scenarije, odnosno na rečima si pesimista, ali u dubini duše optimista al sam ovo sročila, sačuvaj Bože Mislim da si šarmantna i lepuškasta zbog Ve u prvoj kući. Deluješ drugima stabilno, ali mislim da što se tiče ljubavi, imaš možda izraženu potrebu za slobodom i možda ponekad sama ne znaš šta zaista hoćeš. Sedma kuća u Raku, Mo u svom sedištu, to mi deluje lepo za brak i generalno za partnerstva, mada ima opoziciju sa Ju, deluje kao preispitivanje moralnih stavova. Pl na MC-a, rekla bih velika moć transformacije i velika energija kada je u pitanju karijera, verovatno da možeš dobro da se prilagodiš i da radiš razne poslove Da li sam išta potrefila?
Naši sponzori
Advertisement