View Single Post

Old 08-08-2013, 01:02  
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilithsco VIdi Poruku
Nadalje. Nece niko osetiti tudj pluton u ljubavi ako nema u svojoj karti "kod" da to oseti. U prevodu, ne moze ti u zivot doci ono sto natalno nemas.

točno! i to vrijedi i za ostale kombinacije.

a što se tiče djeluje li PL (ili NE,UR) na neke ljude ili ne i kako djeluje bespredmenta je rasprava jer je istina uvijek obojena individualno, svako tumači iz svog kuta gledanja...djeluje ili ne i kako djeluje prosto je nemoguće opovrgnuti ili dokazati...nek svatko ima pravo na svoje mišljenje...

na mene djeluje i natalno i sinastrijski...
da se vratimo na temu...

kontakt SO/PL u sinastrijama,bar prema iskustvu bi okarakterizirala prvenstveno kao borbu ega (govorim o SO egz.konjukacija PL) ali i svijest (SO) o dimenzijama koje je teško opisati ali je,bar kod mene, došlo do buđenja jedne strane ličnosti koja je dotad bila minorna ali je nakon tog odnosa postala dominantna karakteristika, ne baš vidljiva na prvi pogled...ovaj kontakt bi najprije opisala kao obostrano ireverzibilno mijenjanje ličnosti, bar u mom slučaju...

Bas tako, ko nema izrazenog plutona u naalu, tesko da ce ista od njegovih aspekata osetiti u sinastriji. U mojoj poslednjoj sinastriji, negov pluton egzakno na mojoj veneti, niti me ta osoga gusi, niti me sputava ljubomorom, niti me ne daj Boze proganja i prati, meltretira..jednostavno se taj aspekt i ne oseca..
U jednoj drugom sinastriji imala sam opet njegov pluton na mom suncu, merkuru, uranu, egzaktno na mom asc-u i nista od ne znam kako jake posesivnosti, gusenja, ljubomore, pracenja...
Sto nema u natalu u sinastiji ne moze da deluje..vrlo jednostavno
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement