View Single Post

Old 17-06-2013, 16:35  
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Ganci...
Taj Ma kao da mu nije dosta sto je u Vodoliji, pa je morao da bude i u 120 sa Ur koji je opet u 180 sa IC-om , pa jos i taj aspekt ka Mo koji ti spomenu...
Crvic u zadnjem trapu !
Ovako... ja sam samo rodjena u Ue, tamo nismo nikad ziveli. Prvo mesto boravka je manji grad, kuca sa velikim dvoristem tj. dve kuce u istom dvoristu (ujka je tati ostavio kucu tj. baki , a ona je to odmah prevela na tatu, jedna je bila stara, pa su je renovirali, a drugu , novu , su napravili moji ). Tu smo bili negde do mog polaska u skolu , onda se selimo u tatin rodni grad u kucu koju je nasledio od svoje majke. I ta kuca ima veliko dvoriste i dva ulaza. Mama je jedno vreme bila na relaciji ta dva grada zbog posla i dok opstina nije isplatila novac za kucu (jer su oni zbog urb. plana uzeli plac) .
Ja u tom drugom gradu zavrsavam skolu i onda odlazim u treci zbog upisanog fakulteta . E, tu se zaglavljujem puno godina , radim i sve te godine sam podstanar ( selila sam se 9 puta + 2 ali ta 2 ne racunam jer smo bili po par dana tu (cimerki nisu odgovarali) . Sve te godine ja sam znala da necu ostati u tom gradu i nekoliko god. sam kao papagaj ponavljala ja odlazim odavde. Samo jednom sam stanovala u zgradi , sve ostalo su kuce . Nisam nikad ni dokumenta prebacila tu i naravno stalno sam bila na relaciji 2 - 3 grad.
'09 odlazim odatle tj. selim se u 4 grad (Bg), ovaj put u stan koji je na 4.spratu (stan je mama nasledila od svoje sestre) , a i da nije bilo toga ja bih se preselila zbog ljubavi . Ni ovde jos nisam prijavljena, dokumenta mi se i dalje vode na 2 grad , cekam da promenim prezime , pa da u paketu zavrsim papirologiju. Dakle ja sam i dalje na relaciji 2 grada , 2 - 4 (kuca - stan), a u dusi pripadam tom 2 gradu, ali srce 4-tom.
Meni selidbe padaju tesko samo zbog pakovanja. Grad u kome studirah i radih je bio moja odluka , glavom kroz zid , a svi su mi govorili - ne tamo... I prelazak u Bgd je bio na bum i pored toga sto je dugo zeljen, ali kada je tetka umrla , ja sam bez trunke razmisljana rekla - ja se selim (ljubav), dala otkaz na poslu 6 meseci pre odlaska , bez nekih velikih razmisljanja kako cu se snaci.
Meni se svidja ta ideja da se ja selim kod Dsc (da kad me iznervira imam gde da zbrisem) . Ako se udam za duplog Me , onda je tacno da je on vise vezan za svoj dom . Samo sto i oni imaju vise nekretnina , pa je pitanje u koju bi zaglavili (sve su blizu jedna druge) .
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement