View Single Post

Old 10-06-2013, 23:10  
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Mesec u Vagi, majčina porodica iz Vojvodine, Sunce u ribama tatini iz planina, navodno daleko poreklo vodimo iz Egipta. Imam istoričara u porodici. Sada koliko su njegovi izvori tačni pitanje je, astrološki koliko Ribe imaju veze sa Egiptom ja ne znam, ali pre bih Egipat povezala sa simbolikom Riba nego planine u kojima mi je tata rođen. vrh 4. u blizancima, Mars u blizancima u konjukciji sa IC, mnogi su u ratovima poginuli i sa mamine strane ali to nije tako neuobičajeno uzimajući u obzir koliko se ratova ovde vodilo. Moja najdraža najbolja osoba u porodici je moja baka od majke, mislim da je ona sedma kuća u devici merkur u mojoj prvoj kući. Ja sam bila mala kada je ona umrla ali bila je neverovatan pripovedač, pričala je i izmišljala najbolje priče - Merkur u ribama, mislim da sam od nje nasledila maštu i naklonost prema pričama, poeziji... Tatina starija sestra, moja tetka koju nisam upoznala, po kojoj sam na neki način dobila ime (samo malo izmenjeno) je moja šesta kuća, vrh šeste u Lavu 180 Saturn umrla je mlada i bila je lepotica pored koje bi se Monika Beluči postidela. Ja nisam lepotica ali zato imam ime - vladar šeste na asc-u. Meni su na neki način svi iz porodice preko vladara ili dispozitora na mom asc-u i u prvoj kući ja bih to protumačila kao moju veliku žudnju za svim tim ljudima. Mislim da je porodica najveća privilegija, ovo je nešto što bi rekao Rak, a u Raku imam "samo" južni mesečev čvor. Mislim da je i on jako bitan, te ga treba priključiti ovim tumačenjima.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement