View Single Post

Old 15-03-2013, 04:34  
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Zna se kada se aktivira pluton i kada radi, isto kao i sa neptunom i sa uranom. Generalno, sa uranom npr je veca sansa da te spici grom, nego da budes genije. The end. To je sustina. A i grom te nece pucati svakog dana. Tako da je pravi opis ove tri planete 'once in a blue moon' delovanje, sa tom razlikom sto mislim da neptun ume da deluje cesce od ove druge dve. (alkosi, narkomani, vizionari, zavisnici, ludaci, genijalci, vidoviti itd)

Neko gore napisa skorpijski t(r)ipovi i potpuno se slazem sa tim. Mislim da tri spoljasnje planete rade, ali da rade retko tj da se uticaj ne oseca na svakodnevnom nivou, osim ako svakodnevno nekoga ne dizete iz mrtvih u plutonovom slucaju.

Mislim da jedan odnos svakako moze biti plutonovski, ali da to vlasnici nece osecati svakog dana, osim ako nisu na ratistu.

I na kraju krajeva, mislim da je to Milekic rekao (neka me neko ispravi ako gresim) ili Dupor, nisam sigurna. Poenta je da je to zvucalo ovako (PARAFRAZIRAM) : Covek tesko stize do znanja-jupitera, do novca-jupitera, do obrazovanja. Jos teze prihvata odgovornost i tezinu zivota koju mu zivot nanosi i tesko se stice status -SATURN. A o genijalnosti (URAN)preko vizije(NEPTUN), pa do saznanja o smrti (PLUTON)...e do tamo ima da se rilja i da se ide i da se putuje"

Ovo sam parafrazirala, ali posto sam ubedjena da je MIlekic, citiracu tu recenicu (rizikujuci da me odredjeni astrolozi zapale zbog toga-sta ce kad nemaju pametnija posla, posto su neke na fejsu hteli da spale zbog potpisanih citata...)

Ni najmanje nije diskutabilno delovanje plutona niti urana, niti neptuna. Ja mesec uran osecam "svakodnevno". Ako preselim svoju kevu u vas stan eto vam mesec urana odmah A to je zbog obrisne (da, obrisne, ne orbisne u ovom slucaju) prirode meseca i bliske konjunkcije.

Nadalje. Nece niko osetiti tudj pluton u ljubavi ako nema u svojoj karti "kod" da to oseti. U prevodu, ne moze ti u zivot doci ono sto natalno nemas.

Quote:
Pa ako ne osjećate njegovo djelovanje i pizdite od toga, što radite na ovoj temi?
Ja i glupost imam prava da iskomentarisem ako mi se cefne Sta je tu problem
Advertisement