View Single Post

Old 12-01-2013, 15:42  
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Najveća moguća glupost je da nekoga prozovete varalicom zbog vladara 7 u 12. ili venere/mjeseca ovdje.

Toliko sam klijenata imala sa ovom postavkom, sama ju nosim, a i neki moji prijatelji koje poznajem cjeli život, niti su klijenti varali, niti sam ja ikad prevarila, niti su moji muški prijatelji varali, svi imamo isti problem: bili smo prevareni.

Može to da znači još mnogo stvari. Zavisi i u kom je znaku ta venera, gde joj je dispozitor itd. Da li je u dostojanstvu ili padu itd. Vladar 7 u 12 može biti i upoznavanje partnera u bolnici, nekoj instituciji, ali i preko interneta, ukoliko je uključen i uran (već je bila rasprava na tu temu negde, da je 12-to polje, odnosno neptun i internet, jer ne vidimo sa kim razgovaramo i sve je maglovito).

Šta bi rekla za moj kvadrat Ve i Ne? Nisam nikog prevarila nikada, ali možda mene neko jeste (obesiću ga ako jeste hehe). Kod mene se ovo pokazalo kao studiranje hemije (Ne u 9-toj) a Ve u 6-toj, i jako loše zdravlje, plus je i Ma u 6-toj isto u kvadratu sa Ne, pa sam imala i operaciju pre nekoliko godina... Generalno imam problema sa zdravljem...

Quote:
Originally Posted by nita VIdi Poruku
Venera u 12. još ako je namučena aspektima daje varalice.
Moja drugarica ima VE u 12. 90 MO (koji je u 9.) i 90 UR koji je u 3.
Nepopravljiva. Čim osvoji muškarca, traži dalje. Uspješno sakriva, ponekad godinama radi iza leđa stalnom partneru. Jednostavno ne može bez toga. I ne osjeća NIKAKVU grižnju savjesti...
A u kom znaku joj je ta venera? I gde joj je dispozitor? Pitam informacije radi, jer moja drugarica ima istu tu postavku, Ve u devici u 12-toj, konjukcija Ma, i obe planete prave kvadrat sa Ur u 3-oj. Burno ulazi u veze, još burnije izlazi, neočekivano i odjednom. Da li je varala - ne znam, ali ima običaj da joj dosadi neko čim se sa njih smuva...
Naši sponzori
Advertisement