View Single Post

Old 14-12-2012, 13:46  
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=nale777;410886]Ja sam taj osecaj imala samo za jednog stranca,koji zivi daleko, sa kojim sam bila,ali ne verujem da cemo se ikada vise videti. Pisala sam o tom susretu na temi Besramni dnevnik ili tako nesto...mada je moja prica romanticna....mnooooogooooo.
Za ostale partnere,a nije ih bilo puno, veze me stalan prekid i obnavljanje kontakta.Nisam znala da separacioni aspekti prema r planetama govore o tome sta se dogadalo u proslom zivotu.Hvala ti za to.Ono sto je zanimljivo jeste to da mi celu pricu oko ljubavi i partnerskih odnosa zaokruzuju retro planete.To je zatvoreni krug.Kud god da pogledas nalat izgleda kao zamka proslosti

I meni se na prvi pogled ucinilo da je zatvoren krug, ali nije jer imas Mo120Ve aplikaciono, kroz to je izlaz
Generalno retro vladar 7 ili 5 opisuje teske ljubavne veze, da li kroz neke prepreke ili sta vec i u tom slucaju dispozitori i aplikacioni aspekti imaju bitnu ulogu.

I moj vladar 7 je u 12, jeste tezak polozaj ali se prevazilazi jer 12 polje ima ogromnu simboliku...

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
A?
Za sta je dovoljno?
Htedoh reci da retro planeta nije jedini pokazatelj karme a u slucaju Mie i mene, znak jarca je vrlo jak a kad tumacimo karmicku prvo od cega krecemo je Sa.
Citala sam negde da osobe sa 12 u jarcu ili da i 12 i 1 pocinju u tom znaku, nose tesku karmu i greske koje treba u ovom zivotu ispraviti...zato sam rekla da mi nisu potrebne jos retro planete da bi ukazale na tezu karmu dovoljno je 12 polje u jarcu ...al da ne idem vise u off posto je tema vladar 7 retro
Naši sponzori
Advertisement