View Single Post

Old 14-12-2012, 13:18  
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Ja nikada nisam bila u vezi sa nekim koga stalno srecem.Svi su bili poprilicno udaljeni - drugi grad ili zemlja ili stranac. Meni su sve vazne planete retro i jos je vladar 7. u 12, sto direktno ukazuje na karmicki brak, jer je planeta retro.Pre bih da to bude stranac,nego neko iz prethodnog zivota ili bivsi.Mada, istina je da se ja najbolje osecam sa nekim sa kim sam vec bila,koga donekle poznajem.Ne znam kako bih to objasnila.Ja sam ta koja obnavlja kontakte sa bivsima,a oni to ne odbijaju.Ali, stalno se vrtimo u krug.
NA DC nemam retro planetu, vec NE, koji dolazi iz 11. kuce riba.
Tvoj brak ce biti karmicki jer imas dosta pokazatelja koji to potvrdjuju, takodje i neptun na Dc jer on jeste vladar 11 ali gledajuci kroz karmicku on je u stvari vladar 12 ako gledamo da tvoja natalna 12 je 1, drugi pokazatelj je retro jupiter u ukljestenom biku u 12, neko na koga cekas i brak koji dolazi kasnije. Karmicku pricu ces nastaviti jer Mo je zadnju konjukciju imao bas sa tim jupiterom. Posto je Ju u biku, gledamo dispozitora a to je Ve u vodoliji i ima aplikacioni trigon sa Mo, sto moze znaciti da ce se ta ljubavna prica nastaviti. Venerin dispozitor je retro Sa u 3, njegova retrogradnost opet potvrdjuje karmicku pricu (kao i Sa120Mo separacija-ljubav koja je trajala), a taj ponovan susret moze biti kroz simboliku 3 polja- odnosno, to sto kazes da su ti partneri u glavnom iz drugog grada...ali ne puno daleko jer je to ipak 3 polje i opisuje kraca putovanja. Gledaj separacije tih retro planeta, njihove aspekte i dobices ostatak price kakva je to veza bila, jer separacija opisuje karmicku pricu a aplikacija ono sto ce biti i mogucnost nastavljanja neceg od pre. Posto imas Mo120Ve aplikaciono, mislim da ce se kroz taj trigon ta ljubavna prica pokrenuti.

Ja ne mislim da ce taj tvoj biti neki bivsi (mozda i gresim ), ali u svakom slucaju kad ga budes srela ,imaces osecaj vec neceg poznatog, kao da ga znas sto godina
Naši sponzori
Advertisement