View Single Post

Old 14-12-2012, 13:16  
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Vidim da se ovde vecina raspravlja oko toga da li ce to biti brak sa osobom koju vec poznajemo, neki bivsi/a....Ja bih samo dodala da retro polozaj vladara 7 moze ukazati na to da je doticna osoba nekako upletena u nas zivot, da se vec pojavljivala, a mozda je ni ne poznajete...mogli ste pored nje proci vec hiljadu puta a prosto je niste primetili...jer jos uvek nije trenutak za to Ne mora uopste znaciti da je ta osoba vama sada poznata i da ste je sreli ... a u tome upravo i lezi cela karmicka simbolika retro planeta

Moje licno misljenje je da neka retro planeta na Dc (ne mora biti vladar 7 ) vise ukazuje na to vracanje i mirenje nego sam vladar 7
ovo sto tvrdis je moja prica oduvek

a nije mi retro nijedna planeta vezana za partnera

moj bivsi dugogodisnji decko i ja smo rodjeni u istoj ulici, a upoznali smo se mnogo, ali mnogo godina kasnije u sasvim 10om gradu

sledeca bitna ljubav mi je bila poznata 5 godina pre nego sto se bilo sta dogodilo, znali se iz vidjenja , tacnije ja sam znala da mu se dopadam, ali on mene ic nije zanimao,

poslednji bitan covek je prijatelj sa mnogo mojih dugogodisnjih prjatelja a mi se eto ranije nismo znali, cak su i hteli da nas upoznaju, ali eto mi nismo htelai, i na kraju se jednom mnamestilo da slucajnio naletimo jedno na drugo
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement