Tema: Ascendent
View Single Post

za webhanuma
Old 01-11-2007, 19:42  
Miky
Obično gatalo

Miky's Avatar

Miky je offline
Registrovan: Oct 2007
Miky je nepoznata u ovom trenutku
Standardno za webhanuma

Webhanuma, hvala ti puno na ovakvom objasnjenju! Zaista si sve to lepo protumacila i mnogo ti je dobro tumacenje! Ali nisam te bas razumela za 2. brak ... hoces da kazes da njemu stoji drugi brak sa tom osobom u koju se zaljubio preko interneta? Mnogi su mi rekli da do NG bice sve jasnije u vezi sa njihovom vezom, odn. sve ce se iskristalisati.
I jeste nasa ljubav bila zaista velika, zbog cega je meni mnogo krivo sto se zavrsava iz gluposti! Ali mozda njemu ta druga osoba "vise" lezi i imace bolju srecu ... a mozda ce se i zavrsiti nakon izvesnog vremena.
Za sada mislim da je kraj jer on stalno meni prebacuje moje mane, stalno ih podvlaci, sto je posledica njegove idealizacije prema meni, ali ako je on ubedjen da ce biti srecniji sa tom drugom i ako zeli da "proba", neka izvoli i neka proba. Meni je iskreno sve to suludo, jer ja sam drugacija, ja cenim trajnost, tradiciju, porodicu, itd .. ali on govori da ne zeli da ostane na silu sa nekim u braku, da ako odlazi od mene, ne odlazi od deteta. ...
Jeste porodican i jeste u sustini dobar covek, ali mi smo se jednostavno izgubili na putu, pricamo a vise se ne razumemo, stalno se povredjujemo, sta god da kazem lose je protumaceno, i on sam govori da nema vise tolerancije prema meni, i nas odnos se skroz promenio.
Ma jel mozes da mi kazes da li je ova njegova tajna ljubav veca od one sto je imao sa mnom? Mislim da kad se covek zaljubi u drugog, ta druga osoba (ja) pada u zaborav i tu vise na zalost te ljubavi nema!
On buducnost ne vidi sa mnom, on buducnost vidi sa njom.
Jos jednom hvala!

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement