View Single Post

Old 17-11-2012, 15:19  
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

evo jos jednog pacijenta sa Mo90Ne
Mo vladar X u XII a Ne vladar VI u III...citala sam prethodne postove i ne znam odakle bih pocela...da sam sklona fantaziranju-jesam itekako,cesto unapred izmastam neke situacije,pa kad se ni priblizno ne ostvare-nastaje opasno razocarenje...e sad moj Mo je u devici pa ma kako on bio detaljan,analitican i praktican,kad se konacno opusti i prepusti emociji,onda sledi debelo idealizovanje osobe ili situacije-i bum,razocarenje...puna sam sumnji i strahova,nikad ne znam na cemu sam,a uglavnom ne volim da delim to ni sa kim jer ne verujem ljudima pa su to onda hektoliktri neptunovskih suza,nekad bezrazloznih...veliki sam hipohondar,ali se trudim da to drzim pod kontrolom,jedno vreme sam imala problem sa napadima panike...sve drzim u sebi,retko se otvaram,a ta unutrasnja emotivnost me izjeda,gorim,ali se zbog nekih drugih aspekata koje imam u natalu,nista spolja ne vidi,nego izgledam kao ledena kraljica...a unutra vojska podstanara i kojekakvih cudesa snovi su mi izuzetno zivi i sareni,ali ne znam dal to ima veze sa ovim...sva sreca pa nemam nikakvih poroka,samo bi mi jos to falilo uz ovaj cirkus u glavi
mada,ako je za utehu-cini mi se da se to sa godinama ipak malo stabilizuje i nekako je blazi taj OCAJ koji definitivno nosi ovaj aspekt
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement