View Single Post

Old 04-10-2012, 09:43  
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Mia,mnogo hvala na odgovoru.
Ipak ako mozes da mi pojasnis boldirano..?
*Ovaj fizicki opis pretpostavljam da si radila na osnovu Neptuna na Asc derivatno.(krupan i svetle oci).Meni su rekli da treba da gledam Ju u Devici,pa da taj buduci ipak nece biti neko mnogo krupan,mozda gresim.
*Zanimanje,mislis da ce biti zemljoposednik poljoprivrednik ili da ce se baviti ono zemljom,rudama i td..?
*Ovo za oca i majku si pisala zato sto mi je JMC u 4k detovatnoj,jel..?

I jedno pitanje van svega...Da li mislis da ce taj biti stariji ili mladji od mene..?
fiticjki opis sam g;ledala njegovu Ik, planetu u njoj i dispozitora kao i medjusobni odnos
kao i st planete koja je dispozitor vrha dsc
i to sam ti objasnila
Ju je velicina, iako je u devici koja suzava on je na stepenu marsa koji daje na misicima, a opet dipozitor Ju je Me koji je pobegao u bik koji opet dozvoljava sirenje te, mislim da ce biti visok, uostalom i jedna od bitnih karakteristika device jeste da su izrazito visoki ljudi te zaista ne znam sta je tu nejasno, visko, lepo definisan
oci zbog Ne nravno

kad sam gledala zanimanje (i ovo sam detaljno objasnila, bar sam milsila),rekla sam zemlja (mislila sam svakao na zemljane znake a ne bukvalno na obradu zemlje ?????!!!!! ne znam zasto si to tako shvatila) navela sam ti primer zanimanja u ovom stilu za koje jeste potreban fax a on ga ima i ovo sam napisala a to je npr ekonomija
kad napisah zemllja mislila sam da je covek ipak praktican, naime to sam htela da podvucem!
za opis primarne porodice sam gledala Mo180Ju i So180Ur, a uzmi u obzir i da je IC vodolija
majka mu je IC, otac mu je X So u VI k 180 majka u XII pri cemu je majka osobenjak, a on Ju 180 majka Mo

pozz
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement