View Single Post

Old 03-10-2012, 13:22  
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
Hvala Mia na izdvojenom vremenu

Da je po derivatnim kucama taj moj partner egocentrik na I mestu bas mi se ne svidja , ali svakako to pada u oci kada se pogleda moja karta.

Moracu malo da istrazim to sto si rekla za Sa kazimi So kad je on u pitanju za opis...nisam upoznata mnogo sa znacenjem kazimi.

Dakle najvise ga opisuje znak Lava jer se sve nekako i preko dispozitora vraca na njega....znaci karijerista...ma svi ovi dosadasnji su takvi - posao im je bas vazan.

Ovo za razvod nisam bas nesto razumela da li se odnosilo na mene ili na njega? Cini mi se da gledano za mene je kasna realizacija braka ( trenutno moje ne bracno stanje to i pokazuje ) a kada gledamo po derivatnim kucama za njega onda je to vladar 7.polja Saturn koji je u kvadratu sa Uranom ali separaciono pa bi to bilo da On ima razvod,zar ne? Jos ima ovaj Neptun u 5.polju...nesto skriveno...

Htela sam da pitam da li posmatrate i tranzite po derivatnim kucama ? Da li se poklapaju uticaji tih tranzita na desavanja kod vasih partnera?
gledala sam da li imas pokazatelje za razvod vas dvoje (ne pojedinacno) vec vaseg braka i8 mislim da je odgovor ipak ne
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement