View Single Post

Old 03-10-2012, 13:20  
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Ovako:Ovo tvom je Rak da Asc,pa on mora biti covek koji ce voleti mamu i koji ce biti privrzen porodici,a i ovaj tvoj Dc isto govori o tome.On mora biti i promenljivog raspolozenja,jako,jako emotivan covek.
Fizicki sam slaba sa opisom,ali moze biti da ima svetlju kosu,bledu put,ovalno lice,onako bice mozda malo trom,ali i neodgovoran.
Zato sam napisala.Ako ne budete ziveli zajedno,postoji mogucnost da se u vas brak mesa porodica ili tvoja ili tvog partnera.
Rak na Asc se ponasa kao Mesec,pa cete u braku imati stalne oscilacije,od sjajnih to teskih,pa opet sjajno.
Ne znam,mene je Uranija naucila da bez obzira koliko veza imali uvek se astroloski intezitet u partnrstvima (bez obzira koliko veza imamo) uvek na kraju prikaze DC-om.
Kada gledamo ovaj SMc u 1k derivatnoj i ovog ukljestenog Lava,mislim da ce taj tvoj biti bas uspesan covek..

MIA,Ako mozes ti meni da tumacis partnera kroz derivate,ako ti nije tesko,pleasssssee...
agence pitala sam te na osnovu cega mislis da zivimo u zajednici, koji aspekt, sta? i zasto svetla put? mislim kako ti gledas fizicki opis partnera, pa sve i da si gledala samo raka na dsc Mo je u sco a sco je tamna nikako svetla?!

sto se tvog tice, asc mu je u strelcu na stepenu jarca, Ne egzaktno na asc, Ju otisao u devicu u X k, a Ne dolazi iz V k
Ne u do9brom odnosu sa Ju i ve ali u losem sa Sa i Ve (T kvadrat)

agena on bi trebalo da bude visok i krupan, svetlih ociju a ako krenemeo za opis onim da je bitan st na kom je dipozitor dsc kod tebe je to 0 odnosno stepen Ma pa bi mogaon odgovarati opisu Ma

njegova profesija ili bolje da kazem karijera ce ga definisati kao licnost, znaci moguce je da ce imati neku titulu npr, a moguce je da ce mu u bitnoj meriuticati na zivot , bice mun jako vazna svakako, ambiciozan je , mozda bude i sportista ali svakao ovo napusta jer je tip koji smatra da hobi treba da bude hobi, a ne profesija
sto se love tice, skrtica i sitnicav, a mozda i samo stedljiv

sto se samog zanimanja tice zemlja preovladava2:1 (jarac u II k, Bik u VI i lav MC) s timm da je So u biku u VI znaci zemlja
fax ima svakako i radi posao za koji se skolovao
a moguce je da bude npr neki ekonomista (ovo mi na prvu pada na pamet) svakako obavlja neki totalno praktican posao
on zapravo zbog Ne na asc ima stalno teznju da masta i luta u mislima, zanosi se ali zemlja koja je kod njega jaka i T kvadrat sa Ve i Sa ga vraca na zemlju i cini da on ipak bude praktican covek sa obe noge na zemlji a ne neki zanesenjak
mislim da ce kasnije u zivotu uvideti da ipak treba da se opusti i da uzima (ima ukljestenje na osi V/XI)
moguce je da je njegov otac napustio porodicu kada je on bio klinac i otisao negde u inostranstvo, a moguce je i da je majka na neki nacin osobenjak, te da se ni otac ni on nisu najbolje slagali sa njom (sitne trzavice, nesporazumi)
voli pricljive i otvorene zene
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement