View Single Post

Old 02-10-2012, 15:46  
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Ovaj tvoj to znas i sama da ce na prvom mestu biti izrazito emotivan i osecajan i porodican covek.Moguce da ce biti i Edipovac zbog ovog Asc u Raku,volece jako svoju majku,ali budi sigurna da cete ziveti u zajednici i moguc je brak zbog tvoje trudnoce.
Ovaj Uran u njegovoj derivatnoj 4k na Ic pokazuje moguce razdvajanje njegovih roditelja ili je neko od nih napustao kucu,Takodje to nam pokazuje da je on nestalan i moguce da se cesto u zivotu selio.
Vladar 5k mu je Ju a tu se nalazi ovaj Neptun,pa bih rekla da tezi da bude u slobodnim zajednicama ili brakovima,a da je imao puno tajnih veza.
Ti si ovaj njegov Dc Jarac,pa ce tebe on videti kao hladnu,ali stabilnu zenu sa kojim on moze imati stabilan i dugotrajan brak.
On ima neke veze sa inostranstvom zbog naglasene 9k derivatne,a kako mu je Mc u Biku,gde je Venera iz 9k derivatne vladar toga Mc moguce da ce poslovno biti vezan za inostranstvo ili raditi sa inostranim firmama,
Uvek ce mu biti problematican novac zbog ovog PL i Sa u 2k derivatnoj,ali ce moci i puno da zaradi zbog ovog Ju.Mozda ce misliti da malo ima,pa ce smatrati da je sa teskom mukom postigao sve.
Majka mu je posesivna ,on je ljubomoran,ali kako je Mo u 3k derivatnoj moguce da ima brata i sestru na koga moze biti ljubomoran ili da su u nekom rivalskom odnosu.
Bice hrabar covek.Vas dvoje ce vezati neki novac u buducnosti moguce da cete zaradjivati zajedno.
Kako si ti ovde Sa a vladar 5k (ljubav) je Ju,i imas SA0Ju,mislim da ce on bas biti privrzen tebi na neki nacin.

agena hvala ti puno!
ovaj tvoj opis zaista zvuci dosta realno, moram to da ti priznam
jedino sto je nerealno je taj zivot u zajednici jer ja na to (berem za sada) nikako ne bih pristala
ne umem sebi da tumacim natal zaista, te sam ti jako jako zahvalna
ajde ako mozes mi napisi zbog cega mislis zivot u zajednici? milsim kako je siroka simbolika mozda ubodemo i nesto drugo?

ranije mi je bosi7 na temi opisi partnera ili VII k (neka od ove dve teme) detaljno opisala partnera kroz VII k, te sam mislila da sam Mo ispucala kroz jednu dugogodisnju vezu, a opet kad pogeldam ovaj ztvoj opis mozda i nisam

inace ja sam se smrzla kad je bosi dala opis koliko sam ga prepoznala, a kad samcitala mojoj naj drugarici i ona je zanemela

iz tvog opisa zaista mislim da mozda i nisam ispucala Mo, iako je ovaj bivsi zaista postojao

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement