View Single Post

Old 01-10-2012, 20:42  
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by tanjica VIdi Poruku
On ima decaka iz prvog braka,a zajednicko dete nemamo(nadam se bice),ali on ima nesto losiju klinicku sliku repro. organa.
Da,sin je totalno drugaciji od njega,nema uopste njegove odobine,zato kad poraste bice show.
Hvala ti,Mia,unapred, na odvojenom vremenu
pretpostavljam da pon i sin ne zive zajedno, a to je opet ta 180 Sa i Ve i Sa u devici gde je Ve u padu, razdvaja ih ta 180

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
Hej Mia , mozes li da bacis pogled na ovog mog buduceg po derivatnim kucama.
pozz
ajde da probam, mada sam nesto stisnuta sa vremenom i nekoncentrisana
tvoj je svakako egocentrik na I mestu

ono sto je u tvojoj karti interesantno to je kazimi Sa koji je vladar asc i koji je u u lavu izrazito loseg dostojanstva (izgon) ali ga ovaj kazimi ipak ojacava
dosta ga opisuje znak lava, ali i device i raka
fizicki mislim znak lava pre svega, jer stepen na kom je Mo je 10, a to je jarac, a Sa je otisao u lava i kazimi sa So, te je ovo dominantno
u krajnoj liniji konacni dispozitor planeta koje opisuju njega je So u lavu
karijera MC u biku, Ve u lavu u I, VI u strelcu Ju na MC u biku
II u devici , Me u I opet, sa Mo0Ma u devici u IIK
Ma dolayi iy IX k tj faxa
ovako vidi, zaradjivace preko posla za koji se skolovao, bice stekara, karijerista, moguce pravnik ili ekonomista, moguce i diplomata neki, moguce je da ce raditi u stranoj firmi, biti profesor, da ce njegov posao dosta odredjivati njegovu licnost, da ce imati neku titulu

toliko imam inspiraciju
sto se pokayatelja razvoada tice imas VII u duplom ynaku, dalje Ur ne podrzava pricu, iako Sa podrzava i Pl podrzava
tako da mislijm da rayvoda nema, ali kasnija realziacija braka svakako jer je lav ukljesten a sa njim i sve planete u VII k

koncentrisi se na Sa kazimi So kad je on u pitanju za opis , otisli smo previse off nba ovoj temi, mislim jer ovo je opis

Ne u njegovoj V je moguce da daje tajne po pitanju V tj mozda vanbracno dete ali i toliko druge simbolike tipa neobicnih uverenja ili prijatelja

ajde devojke ko ce meni da pogleda

Last edited by Vojvotkinja; 02-10-2012 at 16:46..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement