View Single Post

Old 26-09-2012, 08:30  
lilithsco
Obično gatalo

lilithsco's Avatar

lilithsco je offline
Registrovan: Feb 2011
lilithsco je na dobrom putu
Standardno

neptun u 12.kući konjukcija ASC,središnja planeta T-kvadrata (duplog)

Neptun je moja Ahilova peta...uvijek bio...
Dao mi je uistinu plavo-sive oči,dobro čitam ljude,oni mene baš i ne....

Godinama sam imala problema živeći u nerealnom svijetu,bježeći u svoje visine i daljine,ne prihvaćajući materiju niti stvarnost već stanje svijesti izrežirane realnosti...

kao vladar 3.učinio mi je cestu toooliko široku (čudna percepcija) da nisam vidjela gdje trebam skrenuti,tko je gdje,tko kako vozi i milion detalja prometa,u mojoj glavi u vožnji bio je nered...
u ljubavi također idealizacija,da ne duljim..ostavim auto,spremim vozačku...

nakon Saturnova povratka taj moj NE s 4 kvadrata,konjukcija ASC,60 PL dobiva konačno svoje pozitivnije naličje...

smatram,bar je mene tako život naučio,da samo Saturnov blagoslov omogućava da se djelovanje transcedentnih planeta povoljno izrazi....

sad se "otključao"uklješteni Jarac iz 1.,naselila sam se na Zemlju koliko može osoba bez ijedne planete u zemljanim znakovima ili kućama...vozim oprezno,fokusirana maksimalno,vidim sve detalje,otvorio se svijet događanja oko mene....

poanta priče;iz lošeg uvijek može izaći dobro ako smo spremni učiti...teški aspekti su prilika za samorazvoj...uvijek sam bježala od Saturnove tematike,a sad ga puno volim-jer mi je rebao da ovaj moj Neptun bude Neptun kreativnost,a ne kaos...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement