View Single Post

Old 19-09-2012, 21:57  
Moon_1989
Obično gatalo

Moon_1989's Avatar

Moon_1989 je offline
Registrovan: May 2010
Moon_1989 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by unikatna VIdi Poruku
Suvisni bas si ga ubola. Suvishni su transsaturni ali nikako Jupiter i Saturn! Cak sta vise, njih dvoje su i nesto najbitniji u natalu pogotovu saturn kao karmicka planeta i kao planeta koja pokazuje smerove danas, pokazuje sta trebas uraditi da bi sebe shvatila najbolje sto umas, jer da nije tako onda sadesati period ne bi znacio nista u nasim zivotima a ni saturnov povratak a ni zivotni takt od 29 godina itd Prouci to malo bolje!

A sto se tice ovih brzih planeta, paa nisu dzabe brze, jer se zadrzavaju od dva dana do dva meseca, zavisi o kojoj je rec
Daj vrati se gore i ponovo pročitaj što sam napisala, saturni jupiter su generacijske planete u smislu da djeluju primjerice na sve koji su npr. 1980.godište, ili ako se radi o satunu od primjerice 1980 - 1983.godine, saturn i jupiter teško mogu dati nešto značajnije ili već upečatljivije od toga što osjeća cijela generacija jednog ili više godišta.

Danica je pisala o aspektu Ju 180° Sa ali mislim da su te emocije posljedica puno važnijeg aspekta!
Advertisement