View Single Post

Old 18-09-2012, 22:40  
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by unikatna VIdi Poruku
Odakle ti to "uvek ne zadoboljna?", pa to ti je pomalo i sudbina posto imas Mesec u Ovnu a Blizanac si inteligentni zbog merkura u svom sedistu i svojoj dekadi, AC skorpija a R saturn u domicilu i to jos u svojoj dekadi...o kakvom ne zadovoljstvu pricas? Na kraju i AC i 12 su ti u istom znaku a Saturn R a jupiter i mars u Lavu haha bas ces morati da se skupljas mimo svoje volje jer saturn ti je u 3 a ti blizanac a Mesec ti pod uplivom Marsa zbog ovna a i Sunca jer je u njegovoj cetvrti pa ti zeli nagivestiti da malo ucis da spustas loptu i da nemora da bude bas sve po vom jer i AC ti je pod uplivom meseca pa kako god da okrenem svodi ti se na to da ces celog zivota morati da se suzbijas i pod neku vrstu samokontrole da budes a tako je bas zbog te opozicije koja siri i skuplja kad netreba

A da, takva ti karma koja samo nastavlja da zivi danas jer ces mahom sretati ljude kao da ih poznajes od nekud
joj, e hvala ti! ma zadovoljna sam ja sad, ali imam mnogo velike apetite, pa onda nekako imam osecaj da cu morati da ih suzbijem da ne najebem xD a da se kontrolisem, kontrolisem se...ucim se polako...inace bi radilo ono "neki smo nevozni, a neki cete da najebete" xD gadna sam kad pucam...

ali dobro, sve je to zivot..
a to za sretanje ljudi koje kao da znam, nisam imala do sad te situacije...mozda nekad pocnu, ne znam...

ali hvala na tumacenju meni taj Sa bas pravi zurku
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement