Tema: Sedma kuca
View Single Post

Old 26-09-2007, 15:04  
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Registrovan: Jan 2007
Andreina je na dobrom putu
Standardno

Saandraa, eto uspela sam videti tvoju natalnu kartu i evo kako meni izledaju 7 i 9 kuca u tvom natalnom horoskopu:

7 kuca kako i sama znas, pocinje ti u znaku Strelca i zahvata i deo Jarca. U 7 kuci imas NE na 22' i smatram da si se udala ne razmisljajuci puno, vodila te pomisao da ces vecno biti zaljubljena, idealizovala si prvog partnera toliko da ti je njegovo pravo lice potpuno nepoznato. Takoreci, zivela si u svetu snova. S druge strane (22' je stepen Jarca) on je na tu tvoju zaljubljenost reagirao vracajuci ti hladnoscu, nepoverenjem pa mozda cak i egoizmom, toliko je covek bio usmeren sebi i svojim nejasnim idealima da je tebe kao Riba to jako povredjivalo. Vlad. 7 polja je JU i on je otisao u tvom 4 polju, u Devici sto bi moglo znaciti da je on bio stranac u odnosu na tvoje poreklo ili taj brak je bio sklopljen van mesta njegovog rodjenja. Tvoja se majka (MO u znaku Riba u pozociji sa JU) nije najbolje slagala sa odabirom tvog supruga, ona je jako osecajna i htela je nekog supruga za tebe ko ce biti otvoreniji i sigurniji prma tebi, neko nezan i pazljiv. MO koji predstavlja tvoju majku je na 4' - stepen Raka - ima sve osobine tog znaka koji oznacava osecaje, zastitu i porodicnu sigurnost) u opoziciji sa JU mi govori da je bilo cak i otvorenih sukoba izmedju njih, dodajuci da je i tvoj otac nije bio ravnodusan, smetala mu je neprakticnost tvog partnera (SO u losem odnosu sa NE).
S obizorm na to da ti tvoja 7 kuce zahvata i deo Jarca, moglo bi se reci da ti razvod nece biti brz, ekspresan nego ce trajati nesto duze, jer kako znas Saturn, vlad. Jarca uvek je spor, ne radi on stvari na brzinu.

9 polje oznacava drugi brak i u tvom horoskopu je prazno i pocinje na 27 ' Jarca i zahvata veliki deo Vodolije. S obizorm na to da ti je 9 polje prazno, treba pogldati SA koji je vlad. Jarca ali i UR koji vlada Vodolijom. SA je otisao u 5 polju u DEvici, sto mi ukazuje da je u pitanju velika ljubav, strast, zadovoljstva. Moguce je da je drugi pratner stariji od tebe ali kako je na 23' Device (23' stepen je stepen Vodolije) ukazuje da je on slobodan i sirih pogleda na svet, puno prakticniji nego prvi partner. Ipak SA u 5 polju nosi karakteristike nekakvih odricanja, nekakvih prepreka i moguce je da tu vasu ljubav ne mozete gajiti slobodno, postoji neka kocnica koja vas sprecava da se kretate brzinom kojm vi biste zeleli. Verujem da ti i drugi partner imate slicnih pogleda na svet, dopada ti se njegova postojanost, organiziranost i pazljivost. Ipak jako naglaseni UR i znak Vodolije ukazuju na nesto novo, moderno, pa cak i na vanbracne zajednice i ne bi me cudilo da je on ili razveden ili pa da ima zenu. Moguce da si ti njega upoznala na poslu ili preko ljudi koji rade s tobom ili su deo tvog radnog okruzenja.
Ne znam kolko bi mogao biti trajan tvoj drugi brak (ukoliko dojde do toga) ali ta Vodolija mi ukazuje da je mozda bolje da nema zvanicnog papira kao dokaz vase ljubavi, jer Vodolija i UR ne vole konvencionalnost, oni su u sukobu sa svim sto bi moglo ograniciti slobodu.
Eto, ukratko to je ono sto vidim ja (normalno moglo bi se analizirati puno vise) onako povrsno i nemoj se ljutiti ako sam i lupetala ili spojila pogresno neka znacenja.Puno te pozdravljam i proci ce period krize samo ne zaboravi da si ti jedino ona koja ima slobodu izbora.

Quote:
Originally Posted by marijana511 VIdi Poruku
Andreina
da li bi mogla da mi preporucis neku dobru knjigu za pocetnike. Volela bih da naucim da tumacim bar neke najosnovnije stvari iz natalne karte.

Knjiga imas puno, na ovim prostorima Goran Milekic i Mile Dupor su se ozbiljno bavili astrologijom tako da su sve njihove knjige odlicne, a od onih sa engleskog podrucja, probaj citati nesto od Liz Green, ona je jako temeljita.

Last edited by uspavana; 26-09-2007 at 16:11..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement