View Single Post

Old 29-03-2012, 14:24  
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno

e znam...to su ta sitna crevca iz astologije, gde stvarno treba expert da to istumaci...mi tek ucimo, i moramo jos mnogo da ucimo...:-)

ps
Moja drugairca ima slican polozaj tvom a vezano za 7 polje..

Ima ona DC U blizncima, ali i saturna na DC-u, i u ukljestenoj kuci u znaku raka sunce i merkura..a 8 joj pocinje sa lavom, i tu joj je venera...
dakle, vl. 8 u ukljestenoj 7 kuci.
U "praksi"...umro joj je verenik od ove strasne bolesti danasnjice(pluca..a nije pusac!!!)bas pred svadbu!!!
A ona je , posle, bila kod karmickog astrologa i natalnog astrologa, i oboje su joj rekli da saceka ...jer takvo se nesto slicno moze desiti opet...bar 4 godine da se ne vezuje nizakoga...

(ne znajuci to, skapiram da znam lika koji bi joj bio savrsen par...i htedoh da ih upoznam..kad cujem za njega, da je u bolnici, i posle 3-4 meseca i on je umro od istog!!!)Neverovtno!
Ona nema vremena da ceka ,jer ima 40 g. i bioloski sat otkucava...a zeli da bude majka i zena, jer je rak u horoskopu, a to nam je misija -porodica).
Eto kakva sudbina, a divna devojka zavrsila klasicnu medicinu, i kvantnu i homeopatiju.Ceo zivot se skoluje.

Last edited by coca; 29-03-2012 at 14:37..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement