View Single Post

Old 20-12-2011, 19:20  
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
znam da ne znaci. rekla sam unapred da se izvinjavam ako budem zvucala uvredljivo prema vlasnicima ovog Meseca ali,valjda ne mogu objektivno muskarce sa ovim Mesecom da gledam. svaki moj decko ( sa izuzetkom Mo u Lavu,Ovnu i jedan u Vodoliji ) je imao mesec u devici.
zapostavljanje, moljenje ( ne bukvalno ali preneseno ) za mrvicu paznje,stalno pitanje jel te taj neko uopste i voli,da li mu je uopste stalo,dobijanje ljubavi na kashicicu,nebriga ,bezosecajnost, grubost, jos na kraju umislis da nesto sa tobom ne valja ili nije u redu,pa kao trpljenje jer Boze moj svako ima nasih mana.. ali stalno imati taj osecaj kao da si pas pored stola koji ceka da gazda baci nesto... ne mogu.

znam da nije samo do njihovog meseca bilo,ali dobro poznajem muskarce sa ovim polozajem Mo i gotovo sablasno sinhronizovanog ponasanja u vezi...koje je testiralo svaku moju dobru volju i preveliko razumevanje,koji su oni itekako svi odreda koristili... ali Boze moj,za to sam ja kriva sto sam to dopustila a ne oni.

Ono sto oni nisu vidlei jel, gore od njihove nesigurnosti ili cega vec,je sto povredjujes drugo ljudsko bice. Ne kazem da nece,ali neki Mesec u Ribama pre ce sma tugovati ili biti povredjen,nego ikad naneti nekome na obrza suze.

Nisma rekla da ne voli,vec sam bas pricala o tome kako pokazuje.
Ovo sto sam "ofarbala" u crveno je ziva istina. Ja zivim sa muskarcem koji ima mesec u devici i cak sta vise dobro znam da me taj "mesec u devici" voli...ali svako ko ima culnu strukturu licnosti jezi se od te hladnoce koju dozivljava od vlasnika MO u devici.

Ono sto sam ja primetila je da ne vole dodire, mazenje...da paznju jako cudno pokazuju. Mora im se dati 100% da bi dali svojih 30-50% ljubavi...
Ne govore puno o emocijama, a i ako kazu ponekad kazu malo i sturo...

Makar je prednost u tome sto znam, da kada mesec u devici ima izraz ljubavi, da je taj izraz zaista iskren i od srca..

Ali za moju ve u biku i Mo u strelcu ovo je gore nego MO u jarcu...
Advertisement