View Single Post

Old 09-12-2011, 16:40  
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Talking

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
Vrh tvog 2 doma je u znaku Device.Ovo moze biti zivot u nekom potkrovlju ,blizu apoteke ,doma zdravlja ,bolnice .Mogao je neko izvesno vreme sa vama u kuci da boravi neki rodjak koji je bio bolestan.Ili neko od rodjaka iz unutrasnjosti ko dolazi na neka ispitivanja ,lecenja pa svraca kod vas i boravi dok ne zavrsi ispitivanja ,kontrole ili slicno .Ovaj stan u kome sada zivis ne bi trebao biti velik ali je uredan.U bilo kojoj kuci da se nadje Saturn ukazuje na problem.Jedan od roditelja moze biti bolestan.Saturn je na 15 ( Po Duporu kraljevskom stepenu )pa bi se moglo reci da na neki nacin tvoj otac uziva u ovom stanu .Zavodi red i disciplinu .U konjukciji s Merkurom u Vagi donosi losu komunikaciju izmedju vas dvoje. Posesivno zadrzavanje deteta uz sebe vrsi uticaj na tvoju psihu Ovo moze biti i pogresno doneta odluka po pitanju tvog braka.Po prilicno postoji mesanje rodbine ( Merkur vlada tvojom 3 kucom) u samom odnosu porodice.Sesta kuca je kuca tetki ,ujaka itd a ti opet razumes o cemu ti govorim. Ovo moze biti i tvoja losa komunikacija sa bratom ili sestrom a opet sve preko oca .Su vladar ovog stana je Venera u Strelcu koja je u 8 kuci analogna Skorpiji koja donosi dramaticna dogadjanja u ovoj kuci. Tezis slobodi ,odvajanju od roditelja ,osamostaljivanju .Mozda mastas i o zivotu u inostranstvu ali zbog konjukcije Venere s Neptunom ne vidis izlaz .
JA živim u KUĆI a ne STANU.
MOJ DRUGI DOM iz koga tačno tako ne vidim EXIT, sem preko možda, posla, samostalnog, ON THE ROAD, ali potrebno je usavršiti ga.

Dolazak do ovog uopšte nije bio lak.
Plac je kupljen pre 15god.otrpilike. Papiri tadašnjih naslednika neuredni, neprenešeni. Moj otac uporan po cenu da ostanemo bez ičega svima njima plaća troškove prenosa, troškove prevoza, i sam odlazi tamo pozajmljuje novac, jer su svi bez novca i ne žive više na području Beograda- - da se prevedu papiri. Tri naslednika 8 ari, podeljenog na parcele.
MErkur i Saturn gledam kao KOČNICU u dolasku i usporen proces svega. Druga bi priča bila da sam se preselila i da je mogla gradnja biti započeta kada sam imala 15 god. Razumno i logično -različita faza života.
SA - isto gledam kao VLAST. Svaka promena vlasti je počevši od te 1999god. do 2006god., inicirala još novca i lažne nepravilnosti u vezi sa PREDMETOM koji je BAČEN u fijoku.
~ Kuća je započeta pa je rad obustavljen, pa je zatim neko ko je bacio oko na naš plac, podneo lažnu prijavu da nemamo dozvolu za gradnju. Dakle, sistem je uticao na zastoj pa i NE, tajni neprijatelji.

Ovde smo se uselili 2008god. Kuća u izgradnji Bez fasade, svuda PROKLETI BETON - SA. Razboljevala sam se u kontinuitetu. Slabili živci, fizička konstitucija, koža.

U čak ČETIRI navrata menjali smo majstore: pogrešan izbor moga oca! Pa ME i SA imaju dosta aspekata koji govore i o tome.

Jedan od preduzimača, mesto BR.3, zauzima i naš PRVI preko puta KOMŠIJA (ME - vl.3 i 6).

Kuća ME je u veličini od oko 400m2. ME0JU, rekla bih VELIKA. Meni je samo velika, ali NE I LEPA.Pošto je u Vagi, mnogi kažu da im se dopada. Ja ne delim mišljenje većine..ali ima potencijala da se pretvori u nešto. Umetničko delo - verujte mi nije.

Ima po spratu oko 120m2, i garažu/ložionicu, bočne prostorije od oko 70m2 - ukupno, ali ima mogućnost i podizanja poslednjeg sprata, tj.potrkovlja. Nema dva ulaza - za sada.
FASADA - prvljavo bela. Pored je PARK. Pored parka je APOTEKA. Preko puta su 3 fudbalska terena, a deli nas i kanal, koji protiče i vodi u Topčidersku reku.
Ako hoćeš orijentir u naselju to je VELIKA KUĆA na samom ĆOŠKU pored parka i poštanske centrale. PLAC je nakošen, ali karakterističan za VAgu. Ali je na čistini i jako vidljiv sa svake strane. Na njemu su bila dva jako stara BAGREMA, divlja s bodljama i jedna stara KRUŠKA. Dakle, posađsimo i drveće, voćke, te eto i simbolike te uz kuću.

~Prizemlje, PRVI i potrkovlje -visina kuće.
~Garaža je sa donje strane, desno od GLAVNOG ulaska u kuću. RAskrsnica je. Iznad je Avalski put, BULEVAR. Moja ulica nosi naziv DOKTORA(SAturn, zar ne?)
FEEDBACK: ~Od samog početka i ulaska u kuću, ponavlja se situacija kao i iz stana. Svaki dolazak na VMA i klinike, bolnice, kontrole, terapije ROĐAKA(ME) iz unutrašnjosti(SA) su KOD NAS u kući. Bez spavanja, jer uslova za to nema. Pa čak i do smrti očevog strica - mi smo stajalište, da ne kažem SVRATIŠTE. Nabrajam: očeva tetka, stric, brat, prijatelj, majčina neka rođaka, očeva rođaka sa ćerkom..na svake dve nedelje ove godine od aprila meseca, baš tako. Međutim, mesta za ostanak nema. Na spratu su 3 sobe, još nesređene, ja imam starijeg brata.
Dosta je bilo torutre. Odavde mogu da izađem sam trajno.
Razumela sam šta mi govoriš. Nemam ujaka, niti tetki rođenih.

~Sa ocem ne komuniciram uopšte. Ne zavodi ni RED ni DISCIPLINU, ja volim obe STRATEGIJE. SA je zavodio TORTURU. Ali to je radio u stanu.
~Sa bratom 11, stariji Uran i Mars(ja) imaju 90° ukazuje na vidan sukob, pa recimo u svemu. Suprotan ukus i način vrednovanja u životnom sitemu, pa i u odabiru garderobe, nameštaja - što ne moram da Ti objašnjavam. ON ima VE u Blizancima recimo, pa su to suprotnosti, ali sa težnjom pomirenja, svako zadržava pravo na svoj ukus bez nametanje svog. Ja idem na kurs masaže, a on VEĆ planira moj život kako ću ga voditi. Da se razumemo NEMA NIŠTA od tog načina BIK/JARAC.

Nisam razumela u vezi posesivnog zadržavanja deteta? Mene od strane roditelja? Ja zadržavam dete u sebi? Ili ja zadržavam posesivno dete uz sebe, ukoliko dođem do toga?
Jer ukoliko znam vladar 5 u 7, govori i o bliskosti sa partnerom što može inicirati problem u odnosu sa decom, ali i to da partner ima bliskiji i prisniji odnos s decom..što je po meni OK.

VENERA MI NIJE U 8...ili je ipak gledaš kao takvu, jer je ona na 20° 35'' a VRH 9 polja na 20°39'' - jer tu negde gubiim poentu trenutno, ali da, bilo je dramatičnih dešavanja. Možda njen stepen.

~Mene negde dalje intersuje PLuton u kombinaciji sa ME0°JU. I da, OBJAŠNJENJE kuće visoke ili na vidljivom jasnom mestu, jer dispozitor VENERA u Strelcu.
Ali činjenica je da OBA puta živim u novim, onda stanu, novo naselje, a sada novoizgrađena kuća, što mislim da i Mesec u 7-moj govori.

Naš dom je generalno - trajno rešenje. A položaj ME u Vagi mu poboljšava kvalitet ili doprinosi time lepoti. I još jedna POHVALA za Vas, jer sam ja ovime došla i do pomoćnog opisa kuće bračnog partnera.

Last edited by ochajna domacica; 09-12-2011 at 20:12..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement