View Single Post

Old 09-12-2011, 15:42  
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Za sada, ja sam na Devici
II mesto boravka - a da li stanje mog vladara ME pokazuje NOVU kuću i to veliku?! Pa reći ću u nastavku kako je to išlo i kojim tokom, mislim da je simbolika upečatljiva.

a baš bih da se detaljno pozabavim i opisom prvog i drugog mesta prebivališta.

Super "vežbanka"..
Vrh tvog 2 doma je u znaku Device.Ovo moze biti zivot u nekom potkrovlju ,blizu apoteke ,doma zdravlja ,bolnice .Mogao je neko izvesno vreme sa vama u kuci da boravi neki rodjak koji je bio bolestan.Ili neko od rodjaka iz unutrasnjosti ko dolazi na neka ispitivanja ,lecenja pa svraca kod vas i boravi dok ne zavrsi ispitivanja ,kontrole ili slicno .Ovaj stan u kome sada zivis ne bi trebao biti velik ali je uredan.U bilo kojoj kuci da se nadje Saturn ukazuje na problem.Jedan od roditelja moze biti bolestan.Saturn je na 15 ( Po Duporu kraljevskom stepenu )pa bi se moglo reci da na neki nacin tvoj otac uziva u ovom stanu .Zavodi red i disciplinu .U konjukciji s Merkurom u Vagi donosi losu komunikaciju izmedju vas dvoje. Posesivno zadrzavanje deteta uz sebe vrsi uticaj na tvoju psihu Ovo moze biti i pogresno doneta odluka po pitanju tvog braka.Po prilicno postoji mesanje rodbine ( Merkur vlada tvojom 3 kucom) u samom odnosu porodice.Sesta kuca je kuca tetki ,ujaka itd a ti opet razumes o cemu ti govorim. Ovo moze biti i tvoja losa komunikacija sa bratom ili sestrom a opet sve preko oca .Su vladar ovog stana je Venera u Strelcu koja je u 8 kuci analogna Skorpiji koja donosi dramaticna dogadjanja u ovoj kuci.Tezis slobodi ,odvajanju od roditelja ,osamostaljivanju .Mozda mastas i o zivotu u inostranstvu ali zbog konjukcije Venere s Neptunom ne vidis izlaz .

Quote:
Originally Posted by skorpija3010 VIdi Poruku
necu se naljutiti, ) ali nijesam mislila da mi drugi pisu o mom domu, nego ako neko ima asocijacuju na vl 12 (to o cemu sam pisala ) tj. simbolika, jer recimo bezn pumpoa mi je jeako blizu kuce, a ne znam je li to
Neptun vlada benzinskim pumpama i to je ta blizina sa kucom.Neptun u ovoj kuci moze imati simboliku cestog crkavanja sijalica ,pucanja vodovodnih cevi ,probleme sa cesmama koje cure.Mars zna da izazove pozare pa nije preporucljivo u ovoj kuci koristiti sporet na plin da se kojim slucajem ne zaboravi da zatvori boca .Neptun u kuci uvek ima tajni pa u porodici svako svakog nesto folira i maze.Mars inicira i svadje .Mars u strelcu su sve ostri spicasti predmeti pa pripazi kako rukujes tim stvarima.U kuci kao suvenir mogu biti macevi ,sablje .U kuci moze biti sakriven pistolj koji opet krije razne opasnosti od metka. .Ne smes na svoju ruku sama da se lecis jer mozes uzeti pogresan lekzbog Neptuna Ima jos puno takvih simbolika ,setices se i sama.

Last edited by Vojvotkinja; 09-12-2011 at 23:07..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement