View Single Post

Old 09-12-2011, 15:24  
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Ja mislim da je tema veoma kreativna i da je zamišljena da svako analizira svoje, odnosno da dođe do opisa svoje kuće ili više njih.

Pa kako svako zna najbolje tok svog života, ne bih sada znala u čemu da ti pomognem Skorpija3010

A mislim da bi bilo super da kreneš od OPISA 4 i prvog doma. Pa da ih imamo sve na broju, baš ovako uredno kao što je i Jadranka R prezentovala svoje iskustvo.

Eto, nadam se da nećeš pogrešno shvatiti i naljutiti se bez razloga, samo mislim da nema šta ko da ti piše o Tvom domu kad ih ipak Ti najbolje znaš, zar ne?

MOJ PRVI DOM: Anglel in THE HOOD

IC/4 polje je svakako STAN, a kod mene i u prirodnom znaku Raka. Rak je i zgrada, tj.Mesec. A i stepen mog 4 polja analogan je znaku Jarca, te SAturn isto pokazuje zgradu. Poslednja separacija Meseca od Plutona ukazuje da je dom mojih prethodnika, srušen i tačno toliko godina pre mog rođenja 7god. U stan se uselilo 2 godine pre mog rođenja Možda to i ukazuje MO na skoro 2° Škorpijona. Naselje se nalazi na visokom mestu, te 7 polje analogno VAGI neretko bi pokazalo i ime tog naselja - VIDIKOVAC.
Naselje ima i groblje, nedaleko od moje zgrade. A kuća moje majke(koja je srušena) je bila tik uz ogradu groblja.
Naselje daleko od toga da je mračno, na visini jeste, ali je ravno. Preovladava boja - CRVENA..svestrana i Škorpijama, a ne znam da li ME kao dalji dispozitor MA, priča dalje tok da je fasada baš cigla(crvene boje kao što rekoh). Dispozitor MO je i Mars u Devici, pa stan je mali. A sprat je bio 6-ti.

Sada II dom - druga priča Preselila sam se pre 3 godine i dalje sa istom ekipom.

Last edited by ochajna domacica; 09-12-2011 at 15:58..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement