View Single Post

Old 09-12-2011, 14:13  
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Evo mene u mom 5 domu

Prodajom prethodnog stana ,ja dobijam od dede i suprug i ja odlazimo kod advokata da napravimo ugovor s kupcem o kupovini kuce. U kancelariji ,bez obzira sto sam ja dobila novac . insistiram da taj ugovor potpise moj suprug jer sam smatrala da je to nesto sto njemu pripada.Medjutim to nije bilo sanse i stalno je ponavljao kako je to dedina zelja .Ja se na kraju potpisujem kao vlasnik nasegOno sto tada nisam znala ,a to je da osoba koja u svom natalu ima Mesec u 8 kuci da ce pitanje imovine biti povezano sa smrcu neke osobe (poslednja zelja ,nastavljanje njihovog dela,zaostavstina i sl) tako da to tada i nije moglo biti drugacije.Nakon samo mesec dana deda umire (u bolnici)Vrh moje 12 kuce tj mog 5 doma je Skorpija pa ima simboliku da mogu postojati podzemne vode ispod kuce ,uslovi za zivot nisu zdravi ,kuca se stice nasledstvom,neko je umro u kuci ,osobi u kuci nije prijatno ,ceste svadje.Sva ta simbolika ispunjena je u ovom mom domu.Nivo podzemnih voda je velik pa to donosi ceste probleme sa septickom jamom jer to je ta Skorpija Posle vecih kisa voda se dugo zadrzava na placu pa tako strada i svo zelenilo .U kuci je pocela da se pojavljuje vlaga pa samim tim i uslovi nisu zdravi.Gde je Neptun tu su problemi s cevima i s vodom u kupatilu .U mom slucaju vise puta izbijalo crevo od bojlera u kupatilu pa voda siklja na sve strane .Jednom je izbila cev od vruce vode tako da smo morali da pustimo da sva vrela voda istece iz bojlera pa tek onda da udjes da zatvoris ventil od vode .Od pare se nismo videli (Neptun )a pustas da ti voda pravi poplavu u kuci .Ali ni to tada nisam znala da je to .zatim u ovoj istoj kuci umrla je Baka(Smrt skorpija )Sva ona harmonija koju sam imala pretvara se u :drama:Pocinju i nase prve U sustini ja sam ta koja jma zelju da ode a moje Sunce (suprug )je zadovoljan.Moram jos i ovo da vam ispricam.Jedna od lepih stvari koja se dogodila u ovoj kuci je sto sam ucinila jos jedno dobro delo.Vec sam napomenula da je mog supruga ocuvao deda a svog oca nikad nije upoznao.Podatak koji je imao je samo njegov nadimak ,da je sa Vracara i da je 70 tih god otisao za Nemacku.Nije se bez veze nasao ovaj Neptun u ovoj mojoj kuci ( Natalna 12 a po preseljenju 5 dom).Tajna .Moj suprug ga ima bas u 4 kuci .Ja znam da sam ja njegova sudbina i da sam ja bila ta koja je trebala njemu da pronadje oca i da je bas ovim preseljenjem u ovaj dom to trebalo ispuniti.I ovaj moj Merkur u Skorpiji daje dobre detektive.Moj aspekt u natalu Neptun,Jupiter trigon Saturn omogucio mi je da sa lakocom dodjem do cilja.Nikad necu zaboraviti taj osecaj ,tu nevidljivu silu ,intuiciju dok ga nisam pronasla.I nikad necu zaboraviti tu sliku njihovog prvog susreta.Moj suprug dobio je oca koji je bio uspesan sportista u R.K ,,Obilic ,,(iz kluba dobila sam ekipnu sliku)a u Nemackoj je bio uspesan golman .Odradjena je DNK analiza koja je potvrdila srodstvo .Iz razloga da drugi ne pomisle kako je on trazen zbog para mi smo insistirali na analizi pod sifrom a sa tim papirom sudski on nema nikakva prava.Ono sto je moj suprug nakon toga dobio ne meri se

Dobio je onaj deo sebe koji je uvek bio prazan.I kako on rece ,,Sad sam ispunjen covek,,.Dobio je i brata ,sestru ....celu familiju i vrlo je srecan.Jos jedan od razloga sto kroz moju nat.kartu verujem da sam to ja je taj sto sam u horoskopu Vaga koja vlada Nemackom ,moj asc Strelac vlada Studgardom gde je i ziveo njegov otac.Ne znam samo najbolje da povezem tranzite tj da li ga je pronasao moj Strelac ili vec koja planeta 2006 god?Ako neko zna neka mi javi .Meni samo ostaje da tezim mom novom preseljenju a da li je dobro s obzirom da je na vrhu 2 polja Jarac sto bi predstavljalo moj novi dom videcemo
Sve vas pozdravljam.
Naši sponzori
Advertisement