View Single Post

Old 09-12-2011, 14:05  
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Da nastavim sa analizom .
Moj 4 dom
Za moj 4 dom gledam vrh ( Device i vladaraMerkur kao i su vladara Vaga Venera ) moje 10 kuce
Udajem se i prelazim u stan svog supruga. Vaga vlada starim delom Beograda pa se tako i ovaj stan nalazi u starom delu tj na Karaburmi. Stan mali Merkur i na 3 spratu vaga vazduh .U 10 kuci je Sunce a ono je uvek centar pa je i stan na samoj staroj okretnici (kruzni tok)autobuske stanice (Merkur) Ispred zgrade su autobuska stanica ,telefon i trafika (Merkur)Preko puta zgrade su O.S. ,,Jovan Popovic..i obdaniste (Merkur)Stan se nalazi na Jugo/Zapadnoj strani pa je trpezarija na Jugu (Devica vlada od Juga ka zapadu )a Vaga vlada Zapadom pa su i spavace sobe na Zapadnoj strani .
U mom komsiluku preko puta ulice na razdaljini od 10 tak m nalazi se ogromna trafo stanica.U stvari velika u smislu sto ima puno trafoa na tom placu .Ceo plac je bio ogradjen zicom i svuda okolo su bile okacene table upozorenja ,,opasno po zivot,,bilo je tu i dosta obezbedjenja.
Sam pogled sa terase u meni je stvarao nervozu jer sam bila svesna da je stepen zracenja velik i da zelim da odem odatle.Onda me i ne cudi sto su mi u natalu Uran i Pluton konjukcija MC

Da predjemo na moj zivot u tom stanu.U X kuci Sunce konjukcija Venera jedan od lepsih aspekata tako da je moj odnos sa suprugom pun ljubavi,razumevanja.
Vaga je i kuca ugovora pa dolazi do sklapanja
Venera u braku prvo mora da uziva u toj ljubavi da se zabavlja
Nakon toga dolazi prva a posle skoro 3 god i druga
U stanu smo inace ziveli sa suprogovim dedom ,babom i suprugovom sestrom po majci.Zasto sve ovo navodim.?U mojoj 8 nat.kuci nalazi se Mesec konjukcija Jupiter a kako je 8 polje i2 polje partnera a sve to ukazuje na nasledstvo ,na dobitke koje dobijamo od drugih.S obzirom da je vrh ovog mog novog doma u Devici a ona ima simboliku sluzenja pa sam i ja u tih 10 god u tom stanu ispunila tu simboliku u smislu vodjenja kod lekara,snabdevanja lekovimai jos mnogo cime jer vrlo sam osetljiva prema starijim ljudima.U natalu Venera konjukcija Sunce ,zatim aspekt Venera sextil Mesec a Jupiter trigon Saturn deda prodaje stan i kompletan daje meni na ruke sa zeljom da kupim

na svoje ime jer kaze da sam to zasluzila zbog svoje humanosti i bolje cu sacuvati ja nego moj suprug .Razlog zbog kog je prodao stan je taj sto on mom suprugu nije bio pravi deda vec babin 2 muz tako da mi ne bi imali nikakva prava na stan posle njegove smrti.Na taj nacin zeleo je nas 4 da obezbedi.Ovde cu da zavrsim moju pricu sa mojim 4 domom.Ako vas zanima i moj 5 dom procitajte u nastavku ovog mog ,,romana,,
Naši sponzori
Advertisement