View Single Post

Old 09-12-2011, 13:49  
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Opis mog 3 doma
U stvari predstavlja vrh moje 8 kuce a to je Rak pa je to stan koji moj tata dobija preko firme. U 8 kuci su Mesec konjukcija Jupiter .Sam Mesec ukazuje na promene a Jupiter na prosirenje, srecu.Konjukcija ove 2 planete ukazuje i da je to stan ali na maloj visini Strelac pa je to 1 sprat . Kako 8 kuca predstavlja deciju sobu tako ja prvi put u zivotu dobijam svoju sobu. Moja dva starija brata se , ljute ali sta ja tu mogu.Mesec sextil Venera koja je u Vagi u konjukciji Sunce pa je moja soba na visini ,prozracna i koja je zbog svog polozaja uvek imala najvise Sunca a Sunce je i zora pa me je ono budilo svako jutro.Moja soba bila je lepa i uvek su u njoj moja braca pravila razne
Sta se dalje desavalo opisuje Mesec sextil Venera u konjukciji Sunca Dobila sam sve uslove za normalan zivot.Opet je otac Sunce taj koji je sve obezbedio a majka je i dalje domacica (Mesec) Odrastala sam uz puno ljubavi
Ali ne lezi vraze .Taj isti u 8 kuci morao je da donese promenu A ,kako i ne bi kad je ovo bas kuca operacija i straha.Opet taj aspekt Merkur kvadrat Mesec Majka je ponovo bolesna i odlazi na operaciju 12 palacnog creva .Oporavak traje dugo ,a,ja dete od 12 god.Zeljna igre a taj isti kvadrat zamenjuje uloge s mojom majkom.Dete tj ja postaje domacica(Mesec) i koje vodi brigu o 3 muskarca i majci koja je sad kao dete(Merkur)u krevetu a dete treba i u skolu Ali moj Mesec je u Lavu on se bori i njegova osecanja su cista , iskrena i vatrena. i on sve izdrzi.Posle te operacije moja majka nikad se nije dovoljno oporavila.Tako da nas dve uvek ostajemo u kvadratu Tako da dragi moji evo vam detaljan opis kakvu tezinu i borbu moze da donese taj aspekt Merkur kvasrat Mesec
Nadam se da vam moje izlaganje nije bilo dosadno.
Moje sledece preseljenje je moja udaja a o tome cu kasnije.

Tekst pisan 16,7,2010
Naši sponzori
Advertisement