View Single Post

Promena mesta boravka kroz natalni horoskop
Old 09-12-2011, 13:17  
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno Promena mesta boravka kroz natalni horoskop

Na koji nacin mozemo videti promenu naseg mesta boravka i kako ce izgledati nas sledeci dom? Ako se malo potrudimo mozemo videti u natalnoj karti.

Cetvrta kuca je prvo mesto u kome boravimo ,dok ce svako nase preseljenje biti prikazano kucama 6,8,10..itd.Svaka planeta koja se nadje u kuci njen polozaj i aspektura ce ih opisati dok ce dispozitor detaljnije opisati ishod tih selidbi.

Analiza koju sam uradila 2010 godine .

Moj 1 dom
Moj 1 dom
Vrh moje 4 kuce su Ribe
U njoj se nalazi Saturn koji ukazuje na mali stambeni prostor,uslovi za zivot su otezani,cesto gladovanje u kuci,jedan od roditelja je bolestan,atmosfera u kuci je depresivna,hladna.Vodeni znak na vrhu 4 kuce ukazuje na vlagu i probleme s vodom,kuca se nalazi u blizini vode.
Opis mog 1 doma
Prvu kucu moj tata kupio je od cigana ( Saturn )i to je bila kuca koja je pravljena od blata (Saturn) znate ono suva slama ( Saturn )i blato (Saturn)pljuni pa zalepi.Kuca je bila mala ,u jednoj sobi zivelo je nas 5.U toj istoj sobi se i pralo i kuvalo i susio ves zimi pa je to jos vise povecavalo vlagu u kuci .Namestaj je bio star ,u kuci je bio,, smederevac ,, (Saturn) Kuca je bila blizu kanala (Ribe) .Tata je sam radio ,plata mala pa se vise gladovalo nego sto smo .A ,ja! kojoj se majka razbolela i ostala bez mleka. Da bi prezivela dolazila je iz komsiluka ciganka (Saturn)i dojila me a mleko je i Mesec Iz price roditelja kazu da su najgore bile noci (Saturn) kad se po celu noc cuje plac(Saturn suze )Tata je inace radio na istovaru dzakova (tesko) iz vagona jer Saturn je i Vladar moje 4 kuce Neptun nalazi se u 12 kuci (bolnica )a su vladar Jupiter je u 8 kuci (operacija)u konjukciji s Mesecom pa je majka vise puta bila operisana (cest boravak po bolnicama)a ostatak svog vremena provodila u kuci sa svojom porodicom jer uvek je govorila da ne zna koliko ce jos vremena ziveti. Mesec u 8 kuci doneo mi je strah da cu majku izgubiti pa i Merkur kvadrat Mesec ako je Merkur dete , kvadrat borba a Mesec majka odatle i nacin njene borbe da bi me prehranila a kasnije da joj ja kao dete vratim na adekvatan nacin.Ono sto tada nisam znala a to je da Saturn znaci dugo a u 4 daje i dug zivot pa moja majka danas ima 76 god.Jos uvek je prisutna moja borba da je odrzim u zivotu i ma koloko god ona god da ima ja sam uvek njeno dete.NJen kraj zivota ce i imati ispunjenu simboliku mog vladara 4 koji je u 12 (dom)ona se trenutno nalazi u privatnom domu ,obolela je od Alchajmera. Mnoge stvari ne zna ,ali ono sto sigurno zna je da svaki dan kad odem u posetu zna da sam ja njeno dete ,zna moje ime a meni to mnogo znaci.I da zavrsim moju pricu o mom 4 polju .Moje rano detinjstvo bilo je jako tuzno ali sve se to menja nakon moje 4 god.
Naši sponzori
Advertisement