View Single Post

Old 04-12-2011, 12:20  
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
Andrija90 upravo sam to pomislila, kad ono ti napisao jako me nervira sto ne znamo podznak!
Mislim da cu bolje suditi o podznaku kad procitam knjigu, ovako citajuci clanke, ne vredi... ipak su to tudja misljenja o njemu...
Pa evo ja sam ovako rezonovao:ako je skorpija vrh pete mu je u ribama, a onda ce neptun biti u skorpiji u petoj..neptun(film, gluma), asc (on), u skorpiji (ja sam ga najceshce gledao u ulogama kriminalaca, ili nekih zajebanih tipova ili je pak glumio u boju na kosovu obilica a sve to nekako jeste simbol skorpije).Onda bi mu vladar desete bio trecoj, mislim vladar lava, sunce u trecoju jarcu..a svi znamo da je on nekako imao velicanstven i poetican izraz a opet toliko da se covek najezi-ma on je u pravom smislu reci umetnik.Dalje, vladar cetvrte (mesto rodjenja):uran u lavu (znak crne gore) i saturn u jarcu (opet crna gora).njemu u je ne vrhu desete uran u lavu-rekoste da je dosta eksplozivna licnost (tako ga bar mi vidimo jer je u pitanju mc) a malo kasnije ide i onaj pluton.Nzm. to su neke stavke, mozda i gresim.Shto ti kazesh kada procitash njegovu biografiju bice opet lakse.P.S ma cak i po izgledu podseca na neku skorpiju.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement