View Single Post

Old 28-11-2011, 16:45  
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
odlicno,ipak onda ostaje tacna moja i teorija jos mnogih o polozajima ic i mc,majka-otac,i ocevo radno okruzenje je 6.-a a njena 9.-a,u blizancima,u principu,pokazatelji i za majku i za oca su prilicno slicni jer oboje imaju veze sa obrazovanjem,sto jos bolje objasnjava zasto su toliko povezani njihovi pokazatelji
Domacice,ta polja iz knjiga su dobra,moze samo da se desi da se neko izgubi malo u pojasnjenju i simbolici,i ja sam pre mislila da moze da se luta od 4.-e do 10.-e,ali nije tako,proverila sam na dosta primera,moglo je da se desi da nisam raspolozena i da tako i pogledam,ali na kraju kad sam detaljno lepo izvela za zene je uvek bilo mc -majka a ic otac...
meni je mesec u 4.-oj,ali moj otac ima mesec u sedistu,tako da upada u simboliku,iako je mesec klasican pokazatelj majke...saturn je ucitelj i mi to svi ponavljamo,jupiter je profesor i neko ko poducava,saturn u vodoliji daje ipak izmenu zbog urana,pa je covek presao na nesto drugo....
u pravu si za to da visoko pucas,jupiter je takav a i saturn ti daje izdrzljivost i istrajnost i kucne uzore...,e sad radnicka deca nemaju bas uslova da studiraju ili mogu da studiraju 7-8 godina a neki i 10 uz posao i normalniji tempo,sto i nije bas za slabiju volju...
Ma da znate da se poklapa ustvari. Moj otac je Vaga-Skorpija sa So0Mo u 10, dispozitori Asc Pl u devici u 9 i Ma u raku u 8. A pritom i on sam ima Ju0Chiron u ribama, oba retro, Ju120Ne, Ne u 12. u skorpiji. Mama ima 10. u Jarcu, Sa u 10, 6. u devici, Me0Ju u 11. Njeno 11. puno, cak i Ma0Ju u vodoliji u 11 sto se bas dobro uklapa u cinjenicu da su moji roditelji bili najbolji prijatelji 10 godina pre nego sto su usli u vezu.

E sad, zanima me, da li bih ja na isti nacin tumacila i za roditelje mog buduceg, samo naravno drugacija zanimanja moram da uzmem u obzir posto je simbolika velika?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement