Tema: Deveta kuca
View Single Post

Old 04-09-2007, 17:53  
Nenita
Prijatelj foruma

Nenita's Avatar

Nenita je offline
Registrovan: Aug 2006
Nenita je na dobrom putu
Standardno

Trebalo bi gledati i jednu i drugu kucu...i VII i IX...Naravno VII kuca je uvek primarna, pa iako je drugi brak u pitanju, nju ne smemo preskociti..Kroz VII kucu i njenog vladara mozemo videti da li ce osoba imati jedan, vise ili nijedan brak i sl..VII kuca ne predstavlja samo brak, vec i partnerske odnose uopste, pa se i iz tog razloga ona uzima za primarnu..Nikako je ne odbacivati...Ako se prate tranziti, a drugi brak je u pitanju, ja nekako uvek posmatram kretanje tranzita kroz VII kucu da bih videla sta se u tom periodu moze ocekivati...
A ako se ide tim principom VII, IX, XI i td, onda se kuce izmedju ovih kuca, odnosno V, XIII, X gledaju kao predbracne veze...VIII kuca se recimo gleda kada se zeli prouciti ljubavna situacija izmedju prvog i drugog braka, odnosno kakve ce veze biti u tom periodu..Ali i ovde je V kuca primarna..Kao sto V kuca predstavlja sve veze i pre i posle brakova, tako i VII kuca predstavlja sve brakove...One su uvek primarne.
Ja nekako vise posmatram VII i V kucu, a ove ostale tek kao neki dodatak...

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement