Tema: Potomstvo
View Single Post

Old 04-09-2007, 15:15  
LadyLee
Švrća

LadyLee's Avatar

LadyLee je offline
Registrovan: Oct 2006
LadyLee je na dobrom putu
Standardno

Ja mogu samo da ti kazem da su takvi astrolozi idioti!
Prva i osnovna stvar jeste da ti sama proucis sebe i svoj stav prema trudnoci i majcinstvu. Postujem svaku odluku, ali ona ne sme da se zasniva na tome sta ti neko kaze, vec na tome sta ti zelis u zivotu i koji je tvoj cilj. Shodno tome, ako ti je zelja da budes majka jednog dana, to ces i biti. Tu nema mnogo filozofije. Taj nagon se nalazi u zenskoj prirodi, radjanje, stvaranje, davanje. Ako decidirano odlucis da ne zelis da imas decu, neces ih ni imati. To ce biti tvoja odluka.
Vladar 5. kuce So u Biku. Plodan znak. Ima solidne aspekte. Tvoj Mo u Raku. Opet plodan znak. Pretpostavljam da imas zelju za decom. Pravi kvadrat sa Sa, sto nije dobro, ali ne mora nista da znaci. Osetljiva si, tugu lako prihvats, ali to moze da znaci i da ce trudnoca nastupiti kasnije u zivotu. Sa je u 6. kuci, pa ces mozda to odlagati zbog nekih zdravstvenih (mozda hronicnih) problema, ili cak posla. Ako gledamo 8. kucu, kucu trudnoce, vladar Ju jeste u konjukciji sa Sa, sto opet moze da ukaze na neki problem, ili odlaganje trudnoce... Aki nista tako strasno, kao sto te taj sarlatan plasio.
Ja sam malo oivo nabacala, malo sam i emotivnije odreagovala, ali samo zato sto ne podnosim idiote koji lose zrace druge ljude. Sa tako vaznim stvarima u zivotu se ne sme igrati, a ja verujem da ciste, pozitivne i iskrene misli mogu da naprave cuda. Ona lepa, naravno...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement