Tema: Tranziti
View Single Post

Old 26-08-2006, 12:39  
expulseza2
Banned

expulseza2 je offline
Registrovan: Aug 2006
expulseza2 je na dobrom putu
Standardno

Da li bi neko mogao nesto da kaze o uticaju koji Saturn ostvaruje u tranzitu kroz 12 kucu i preko meseca? Meni je vrh 12 u Raku,a Mesec u Lavu u kvadratu sa Saturnom iz 10 u Biku,sto znaci da mi je tranzitni Saturn i u kvadratu sa natalnim,te u sekstilu sa natalnom Venerom u 3 u Vagi.Da li to znaci da se on sada odrazava na sve ove aspekte mog zivota,na cije planete vrsi uticaj? Konkretno na 12,10 i 3 kucu? Ili mozda i sire,na kuce kojima vladaju ove planete.No posto mi venera vlada 3 i 10,mesec 12 ostaje samo Saturn koji vlada 6 koja je u jarcu i suvladar je 7.Na tu pomisao me navode bolovi u ledjima koje sam imala cetiri prva mseca ove godine,pa kontam da se onda odrazava i na 6 kucu kojom vlada Saturn ili su bolovi u ledjima i kostima prosto odraz ulaska Saturna u Lava koji kao takav donosi te bolesti i izbacuje na povrsinu hronicne bolesti,a meni to jeste hronicna bolest.Baba

I zanima me kako je moguce ostvariti zamenu negativne ,nekom boljom energijom.Ko o cemu ja o sebi ,al od nekud se mora poceti.

Saturn mi je natalno u Biku u 10.Ko Hitleru

Pacence ,fala,fala,fala. Mnogo si mi ucinila.Nije sve tako mracno kao sto izgleda iz ugla kad te pritisne Saturn

I ja mislim da se moj odnos gradi i nadogradjuje,a nadam se da ce u pravcu u kom zelim.I setnja mi je preko potrebna ,pa je i primenjujem.I gledacu da skupljam kamencice.Nego sto se tice papira,nadam se da ce to biti fakultet,ali podnosim i papire za drzavljanstvo sad u septembru.Mozda ga dobijem ,a mozda i ne ove godine,videcu sta ce mi reci.Stalno menjaju emigrantske zakone ovi Francuzi Bilo bi sjajno da to skinem sa vrata

I da ne zaboravim za tu zamenu energije.Valjda ovo moje iskustvo spada u taj domen.Moje studiranje (9 kuca) nikad nije islo glatko zbog kvadrata koji Saturn iz 10 gradi sa vladarom 9 kuce Marsom u 1.Ali kako sam dosla ovde,stvari su se pogorsale.Dugo nisam mogla ni da pipnem knjigu,a kad sam pocela ide jako,jako tesko.Onako bas sa mukom.Pocela sam da zivim drugu energiju 9 kuce. I zimus dok sam bila u Srbiji,ucenje mi je islo daleko lakse.

Last edited by Merkur; 01-06-2007 at 22:13..
Submit to Digg  
Naši sponzori
Advertisement