View Single Post

Old 16-10-2011, 00:01  
zmajchek
Švrća

zmajchek's Avatar

zmajchek je offline
Registrovan: May 2009
zmajchek je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
de si ti zmajchek, ja trazih onu nasu temu o drzavljanstvu da ti odgovorim al je ne nadjoh
Santijen Tema je simbolika

Quote:
ako je otac 4 polje njegovo 7 je tvoja 10, znaci prvi brak a onda bi njegovo 9 tj drugi brak bila tvoja 12

uh zmajcek bojim se da su toliki krugovi natala nepouzdani za polubracu pogotovo sa oceve strane..
Nisam mislila da gledam u svom natalu nego kako bi se to videlo u tudjem tj koja bi planeta onda bila signifikator(vladar koje kuce)
Npr moj otac ima macehu i polusestru pa kako se to gleda? Ako je njegova 4 otac drugi brak mu je 12 to je za macehu...a za polusestru bi se pretpostavljam gledala 7ma od 4 kao drugo dete?(posto je otac stariji)

ILI 5ta od 12 kao prvo dete macehe??? - ovo sam dodala
Quote:
za decu si u pravu , prvo dete 5, drugo 7 i tako redom
Znaci uvek bi drugo dete imalo signifikaciju partnera, slican opis, slican fizicki izgled...? mislim ako se sedma ne preskace...

Quote:
braca i sestre, mladji trece polje....

prvo polje tj Ac si ti, stariji 11 polje....
Znaci svi mladji su 3ce? A svi stariji 11to? Ne ide se dalje u krug?

Quote:
nadam se da sam dobro napisala ako sam negde pogresila nek me neko ispravi..puno kadentnih polja u jednom pitanju pa da ih nisam uplela gde
Ovo zadnje nisam bas razumela?

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Zanimljivost. Procitala sam da ako zelite da otkrijete tajnu Tajne, tj. svoje 12. kuce, gledajte svoju 11. kucu, jer je ova kuca 12. od 12. Dakle, kljuc za razumevanje vase 12. kuce je vasa 11. kuca
Dzaba meni to isti mi je vladar...u 12...
Advertisement