View Single Post

Old 15-10-2011, 11:57  
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Princess77 VIdi Poruku
Draga Neddo to nije moja teorija Zasto ti smeta sto ja kazem da ne postoji nulti stepen? A Andjelika moze sasvim samostalno odabrati kako ce gledati stepene, odrasla je osoba
Ne znam odakle ti ideja da mi smeta...

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Bas tako njen merkur je na 30-om stepenu ovna.tj poslednjem stepenu od 29,00-29,59 u ovome sto sam napisao neka to tumacenje uzme u obzir)
i to nije teorija moja ni princess77 nego u knjizi tako pise i sabijski simboli i stepeni se tako i racunaju,a sto je nikola stojanovic poceo obelezavati stepene od 0-29 je cista namerna matematicka greska koja mu je odgovarala u tumacenju njegove teorije.
uostalom racunajte kako zelite stepene ja znam kako ih ja racunam,i znam da mnogi kada kazu 29-ti misle na 30 ali u tom slucaju ne bi bili vidoviti pa im vise ''lezi''29-ti
Nije samo Stojanovic. Probaj da nadjes i na stranim sajtovima nesto o 29th degree, i videces da je slicna konfuzija. Pitanje je terminologije, dogovora sta se pod cim podrazumeva.
A posto je ovde vec mnogo vise njih koji se bave 29. stepenom, i koji ga ozbiljno razmatraju, deluje smislenije prihvatiti takvu terminologiju i ne zbunjivati ljude dodatno.

Ili, recimo - ako se ravna po tome - onda je u stratu trebalo naglasiti da 29. stepen nije 29. nego 30.
A fiksne zvezde? Kad smo vec kod toga...
Naši sponzori
Advertisement