Tema: Vertex
View Single Post

Old 29-09-2011, 16:22  
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Kada ti je vladar 7. kuce mesec, najnestabilniji od svih - ne treba ti veliki tranzit da bi brak nastao - cak nasuprot, teski tranziti pre stvaraju osecanja gusenja nego potrebe da se veze (ili, ako to ostale okolnosti podrzavaju ti mozes da gusis nekoga). Jedan fini trigon saturna na mesec za koju godinu bice bolji okidac od tezih tranzita. Samo pribrano, jer Saturnu treba mir, usredsredjenost i pribranost da bi delovao kako zelimo.

A saturn kroz sedmu moze da ti donese i desavanja sa pravom, ugovorima, sudovima, posebno u raku.
Tranzitni Sa na moj MO neće stići uskoro, pogotovo ne kao trgion to je negde otprilike za 2 godine oktobar 2012 ! ...

Ono što je interesantno Sa je prešao preko Vertexa i nije ništa uradio ...kao kod drugih !? ili sam ja propustila prliku ? -to je verovatno pa sada moram da čekam jer taj SA to od mene traži, zahteva...

Malo je smorno sve to...34 stiže a ja sam umorna već godina tragam za partnerom, ljubavi i brakom, decom ....verovatno to neću Nikada ni imati !

[QUOTE=ivanam;311276]
Quote:
Originally Posted by gasimetrija VIdi Poruku

Meni su tranziti So i Me previse slabi da bi mi aktivirali Vertex,al zato sad cekam Sa koji ce mi tri puta prelaziti Vertex na 22.stepenu vage,od novembra do leta,pa javljam ako bude nesto znacajno.
Gasimetrija,uzivaj i zelim ti da ljubav potraje
Meni samo konjukcije "težih planeta " donesu radost a posle smor ...
Raegujem i na kvadrate , to sam donekle videla u nekim tranizitima ...

Sa zna da uspori događaje...da reakcije dođu posle njegovog " direktnog udara" !
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement