View Single Post

Old 13-09-2011, 19:38  
Saturn
Obično gatalo

Saturn's Avatar

Saturn je offline
Registrovan: Jun 2011
Saturn je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Interesantan mi je deo o dekadama tj. kojim redom nam Sa pravi nesto ka navedenom, samo sto se treba bas udubiti da bi se razumelo...
Meni je prva 0 bila sa Dsc i to jako brzo po rodjenu i nemam predstavu kako to shvatiti... Ako bih samo gledala 0 onda zadnja 0 je sa Mo...

E vidis, iz tvog primera sad? Zato i ja ga proucavam detaljnije! Cikluse njegove i sta oni nose, ili donose?!
Jednostavno shvatam ga kao nesto, i autor navodi, da do odredjene dobi nismo niceg svesni! Pa onda posle, svesni smo svega?! Pa posle svesnosti, nastupa nadogradnja, a kad se nadogradimo onda koristimo i raspolazemo, a kad iskoristimo sva raspoloziva srestva, predaje nas dalje Transsaturn Planetama (ur-ne-pl) gde onda ozivljava jos jednom ono slicno mladosti sto brzo splasne!
Saturnove cikluse posmatram obazrivo i smatram ih kao nesto najbinije u nasem natalu!

Jednostavno Sunce smo mi, i Saturn kao nasa realnost snimljena u proslom zivotu, znaci i Reziser nam namece vec nesto sto je vidljivo i nesmemo da pocenjujemo nego moramo da resavamo kako bi film na kraju bio nominovan za oskara. Zivot vam je kao daste samostalni preduzetnik i ako zelite uspeh imacete ga ako necete, onda necete ni imati nista, Jer da je Jupiter tolika sreca kao sto se prica BIO BI POSLEDNJI U NIZU i OSKARI BI PLJUSTALI, pa sreca Sunce na pocetku i na kraju sreca Jupiter, sreca pa nije tako jer ni u sreci nije sva srca, neko rece
Znaci Golim Okom vidljiv Saturn je ipak poslednji koji kruzi u sistemu Natala naseg i on je poslednji jer njegov povratak se moze docekati tri puta sto za planete iza njega Ur-Ne-Pl to prosto nije moguce i onda se oni u natalu i ne posmatraju jer ne zatvaraju krug i nema ciklusa sa takvima pa ni ne cudi sto se smatraju generacijskim itd! Pardon, izuzimam Uran, ipak danas covek zivi duze od 84 god, pa njegov povratak je takoreci i nebitan kao i od Saturna isto, treci povratak njegov je uopste nebitan jer covek u toj dubokoj starosti, zasta je sposoban jos?!

Zasto pisem ovako sad? Pa razlog je bas tema koju sam otvorio, 4 trenutka rodjenja pod Saturnom , jednostavno on je nase drugo ja koje ce nas stici....al vratimo se na temu da ne odletim predaleko, jednostavno Mene zanima ciklus njegov do 29te godine, kad postajemo svesni i kad dobijamo mogucnkst da raspolazemo!
Smatram da posle 29te Saturn nam daje bas ono da slobodnom odlukom toga cega nismo bili svesni (ako sam dobro protumacio autora) se naziva spremanje za resavanje dela koje nam karma namece? Jer kako cemo karmu da ispostimo ako nismo svesni! Mislim, kako ce mo da budemo svesni ako se ne razvijemo podpuno?! A to se bas dogadja u 29toj godini, pa opet sam gore dopisao da ga treba i te kako dobro prouciti posle 29te...

Jesmo li svesni Saturna pre te dobi??? Ja gore napisah kako bi RODITELJI TREBALI DECI SVOJOJ POMOCI BAS ZATO STO NISU SVESNI, stim bi im olaksali protok energije za kasnije koja ce im biti neophodna!
Znaci li to da Saturn do nase 29te godine je miran?

Zanima me misljenje vase...
Advertisement