View Single Post

Old 31-08-2011, 14:02  
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lullybully VIdi Poruku
Zato i kažu da je natal ishodište za sve, tek onda dolazi sinastrija i ostale metode.
Meni se upravo dogodilo da mi se ponavljaju sinastrijski aspekti koje sam imala s jednim 'fatalnim' bivšim koji je imao poprilično nekvalitetan natal, tako da sam kroz taj odnos se osjećala povrijeđeno i bezvrijedno jer se on plašio ljubavi i manijakalno me imao potrebu povrijeđivati zbog svojih kompleksa.
Tako da...ako tebe nema u njegovom natalu ili njega u tvom + milijun ostalih 'sitnica', badava najljepša sinastrija.
Sto je najgore Lully, covek u potpunosti odgovara opisu moje 9. kuce (posto sam razvedena), tj. njegova prva je kao moja deveta (on je podznak bik). A po derivatnim kucama moja prva je njegova peta - ja imam pluton u prvoj - on u petoj. A njegova sedma na kraju skorpije, zahvata ceo znak strelca i pola jarca. Tipicna ja (venera u skorpiji, pluton u 1. kuci, sunce i mars u jarcu, stelijum u strelcu) Zbunjena sammm.....
Inace, ne osecam se ni povredjeno, ni bezvredno. Stavise, to mi je, na neki nacin, olaksavajuca okolnost, jer bar znam ko je za mene, a ko ne i nekim sistemom eliminacije mogu da izaberem najbolje. On je tip koji se ili plasi (SO90SA + stelijum u 12. kuci) ili nije za vezu (VE180UR), ili je neodlucan. Bar za sada. No dobro. Ima tek 33
Advertisement