View Single Post

Old 31-08-2011, 13:54  
lullybully
Obično gatalo

lullybully's Avatar

lullybully je offline
Registrovan: Mar 2008
lullybully je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Nista se nije desilo medju nama. Nije cak ni pokusao. A osim dobrih kontakata erosa, imali smo dobre aspekte i medju svim ostalim planetama. Jedini los aspekt je bio njegov pluton kvadrat moje sunce. Ali ne verujem da je taj pluton mogao tek tako da srusi sve. Em smo bili na samom pocetku odnosa, em je taj muskarac relativno mlad da bi mogao osetiti plutona, a nije ni preterano produbljen i produhovljen, em smo imali bukvalno samo konjukcije, trigone i sekstile u sinastriji.
Mislim da su njegovi natalni aspekti presudili. Masa planeta u 12. kuci, SO90SA, MA90JU, VE180UR, sto sve ukazuje na nesigurnost i neodlucnost.
Da, zato i kažu da je natal ishodište za sve, tek onda dolazi sinastrija i ostale metode.

Meni se upravo dogodilo da mi se ponavljaju sinastrijski aspekti koje sam imala s jednim 'fatalnim' bivšim koji je imao poprilično nekvalitetan natal, tako da sam kroz taj odnos se osjećala povrijeđeno i bezvrijedno jer se on plašio ljubavi i manijakalno me imao
potrebu povrijeđivati zbog svojih kompleksa.

Sada se pojavio drugi čovjek koji na prvu loptu čak ima natal sličan tom bivšem, međutim, planete u sjedištima i egzaltaciji, daleko bolji natalni horoskop, pa samim time se identični aspekti ispoljavaju i zrcale na jedan skroz drugačiji način.

Tako da...ako tebe nema u njegovom natalu ili njega u tvom + milijun ostalih 'sitnica', badava najljepša sinastrija.

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement