View Single Post

Old 30-08-2011, 11:47  
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku

Ju mi je u dvanaestoj, ali i aplikaciono 1 stupanj u konjukciji sa AC-om. I ja si nekako mislim da bi to trebalo biti dobro za mene. Ali ne znam još na koji način? Za sada nije ugodno. Natalno mi dispozitori tog Ma i Ne rade dobar aspekt. Trenutno tranzit jr odradio svoje. I ge čuda, naravno bio mi je jasan tek kada se desio!
Cijeli se taj haos dešava u mojoj petoj kući. Plus Ju na AC-u i Sa na So i Mo.
Ono što je ternutno akcija kod mene je taj festival koji organiziraju Englezi (Ma) stranci (Ju) a ja sudjelujem u tom projektu. I mislila sam da se taj aspekt odnosi na to, da će neka tajna biti odkrivena dok se to bude dešavalo. Međutim ne, radi se o mom emotivnom statusu.
Septembar ce ti biti verovatno jako tezak zbog Sa na Mo,depresija ,bolest roditelja,mnogo obaveza.Ju od danas krece retro ,pa ti moze vratiti probleme u partnerskim odnosima od ranije,a sve ce trajati verovatno dok ti Ju ne udje u 1.polje na prolece.Mogu da iskrsnu i neki problemi sa kreditima ili nekim tudjim novcem.Koliko god emotivno ti lose bilo sad po pitanju partnerskih odnosa,deluje mi da ce to na kraju ispasti dobro za tebe sto se tako desilo.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement